Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilBeats Studio Buds+ yeni şeffaf tasarım seçeneği ile ortaya çıktı: İşte fiyatı

Beats Studio Buds+ yeni şeffaf tasarım seçeneği ile ortaya çıktı: İşte fiyatı

İnanç Can Çekmez: Beats Studio Buds+ Yeni Şeffaf Tasarım Seçeneği Ile Ortaya Çıktı: İşte Fiyatı 1 Apple’ın önümüzdeki ay piyasaya sürmeye hazırlandığı Beats Studio Buds+ kısa müddet evvel Amazon’da listelendi. Kablosuz kulaklıkla ilgili sayfa çabucak yayından kaldırılsa da bir kopyası hala Internet Archive hizmetinde duruyor.

Amazon sayfasında açıklanan bilgilere nazaran yeni model 18 Mayıs‘tan itibaren 169.95 dolar karşılığında satışa sunulacak. Yani 2021’de piyasaya sürülen Studio Buds’tan 20 dolar daha değerli bir fiyat etiketiyle çıkış yapacak.

Uzamsal sesi destekleyecek kulaklıklar şarj kutusunun takviyesi ile 36 saate kadar dinleme mühleti sunacak. Ayrıyeten Beats Studio Buds+ ile birlikte dört farklı boyutta kulaklık ucu (XS, S, M ve L) verileceğini belirtelim.

İnanç Can Çekmez: Beats Studio Buds+ Yeni Şeffaf Tasarım Seçeneği Ile Ortaya Çıktı: İşte Fiyatı 3

Şeffaf tasarım seçeneği

Kablosuz kulaklığın başka özellikleri ortasında daha büyük mikrofonlar ve daha güçlü bir Aktif Gürültü Engelleme (ANC) sistemi yer alıyor. Fakat asıl değişiklik, hem kulaklıkların hem de şarj kutusunun içini gösteren yeni yarı şeffaf versiyon.

Bunun dışında Beats Studio Buds+ klasik Siyah ve Fildişi renklerinde de satışa sunulacak. Daha evvel aygıtın eşleştirilmiş aygıtlar ortasında otomatik geçişi destekleyeceği ve ayrıyeten “Hey Siri” tabirine cevap verebileceği bildirilmişti.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar