Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilBüyük argüman: OnePlus Open en yeterli katlanabilir akıllı telefon!

Büyük argüman: OnePlus Open en yeterli katlanabilir akıllı telefon!

Android akıllı telefon pazarının öncülerinden OnePlus ve OPPO, tüketicilere sıradışı bir tecrübe sunmak için kolları sıvadı. Markalar, yeni bir katlanabilir telefon üzerine işbirliği yapıyor: OnePlus Open. Pete Lau, OnePlus’un Kurucusu ve OPPO’nun Kıdemli Lider Yardımcısı, bu birleşik gayretlerin sonucunu “şu anki en güzel katlanabilir telefon” olarak nitelendiriyor.

OnePlus, kusursuz donanım sağlama konusunda bilhassa başarılı olduğu için bu yeni lansman, teknoloji tutkunları için büyük bir heyecan kaynağı. OnePlus Open, iki markanın uzmanlıklarının eşsiz bir bileşimi olarak öne çıkıyor. OPPO, katlanabilir tasarım ve kamera teknolojisi konusunda sağlam bir geçmişe sahipken, OnePlus da akıcı kullanıcı tecrübeleri ve üst seviye donanım performansı ile biliniyor. Pete Lau, Unbox Therapy ile yaptığı röportajda, telefonun farklı bölgelere tesirli bir formda hizmet vermek maksadıyla değişken bir pazara sahip olacağını söz ediyor.

Ancak bu yeni aygıt yalnızca markalaşma ve strateji ile hudutlu değil; birebir vakitte kendi başına bir teknoloji olağanüstüsü. OnePlus Open’ın söylentilere nazaran katlanabilir ekranlar ortasında en yüksek piksel yoğunluğuna sahip olacağı ve kristal netliğinde görseller vadettiği konuşuluyor. Ayrıyeten, selefi Find N2’ye nazaran daha optimize edilmiş bir menteşe ile daha hafif ve daha güçlü olacak.

Büyük argüman: OnePlus Open en yeterli katlanabilir akıllı telefon!

Markanın hayranları için de heyecan verici bir özellik var: OnePlus Open, kullanıcılara ses ve titreşim modları ortasında kolay kolay geçiş yapma imkanı tanıyan, markanın imza niteliğindeki dokulu ikaz kaydıracını barındıracak. Bu özellik, kullanıcılar ortasında tanınan olmuş durumda ve katlanabilir telefonda yer alacak olması muhtemelen sıcak karşılanacak.

Ancak her şey yolunda gitmiyor. Röportaj sırasında Lau, flip-stil bir telefonu tanıtma planlarının olmadığını açıklıyor, bu da daha fazla seçenek uman birtakım hayranları hayal kırıklığına uğratıyor. OnePlus ve OPPO ortasındaki bu işbirliği, tüketicilere yenilik yahut kullanıcı tecrübesi konusunda ödün vermeden bir aygıt sunma potansiyeline sahip, hasebiyle katlanabilir telefon pazarını tekrar tanımlayabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar