Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaBilimElon Musk’tan Charlie Munger’ın tenkidine karşılık

Elon Musk’tan Charlie Munger’ın tenkidine karşılık

Ulaş Utku Bozdoğan: Elon Musk’tan Charlie Munger’ın Tenkidine Karşılık 1

Berkshire Hathaway’in başkan yardımcısı ünlü milyarder Charlie Munger, kripto paralar hakkında sert yorumlarda bulundu. Bu yoruma Tesla CEO’su Elon Musk sessiz kalmadı. Elon Musk, Twitter üzerinden Charlie Munger’a cevap verdi.

Ünlü milyarder Charlie Munger, yaptığı paylaşımda kripto paraları hastalığa benzeterek, yatırım yapmamış olmaktan gurur duyduğunu dile getirmişti. Ayrıca kripto paraların yasaklanması gerektiğini de söylemişti. Munger tarafından yapılan kripto paralarla ilgili tartışmalı yorumlara Tesla CEO’su Elon Musk’tan yanıt gecikmedi. Elon Musk şu şekilde yanıt verdi:

“2009’da Munger ile bir öğle yemeğindeydim ve o tüm masaya Tesla’nın nasıl başarısız olacağını anlattı. Beni son derece üzdü ama ona tüm bu nedenlere katıldığımı ancak nihayetinde öleceğimizi ve denemeye değer olduğunu söyledim”

Elon Musk’ın Charlie Munger’a verdiği bu yanıt, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus da dahil olmak üzere kripto para yatırımcılarından çok sayıda yorum aldı.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Elon Musk, Charlie Munger’ın Eleştirisine Sessiz Kalmadı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar