Pazar, Mart 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaBilimElon Musk’tan Charlie Munger’ın tenkidine karşılık

Elon Musk’tan Charlie Munger’ın tenkidine karşılık

Ulaş Utku Bozdoğan: Elon Musk’tan Charlie Munger’ın tenkidine karşılık 1

Berkshire Hathaway’in başkan yardımcısı ünlü milyarder Charlie Munger, kripto paralar hakkında sert yorumlarda bulundu. Bu yoruma Tesla CEO’su Elon Musk sessiz kalmadı. Elon Musk, Twitter üzerinden Charlie Munger’a cevap verdi.

Ünlü milyarder Charlie Munger, yaptığı paylaşımda kripto paraları hastalığa benzeterek, yatırım yapmamış olmaktan gurur duyduğunu dile getirmişti. Ayrıca kripto paraların yasaklanması gerektiğini de söylemişti. Munger tarafından yapılan kripto paralarla ilgili tartışmalı yorumlara Tesla CEO’su Elon Musk’tan yanıt gecikmedi. Elon Musk şu şekilde yanıt verdi:

“2009’da Munger ile bir öğle yemeğindeydim ve o tüm masaya Tesla’nın nasıl başarısız olacağını anlattı. Beni son derece üzdü ama ona tüm bu nedenlere katıldığımı ancak nihayetinde öleceğimizi ve denemeye değer olduğunu söyledim”

Elon Musk’ın Charlie Munger’a verdiği bu yanıt, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus da dahil olmak üzere kripto para yatırımcılarından çok sayıda yorum aldı.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Elon Musk, Charlie Munger’ın Eleştirisine Sessiz Kalmadı

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar