Cuma, Haziran 2, 2023
Ana SayfaMobilFinal Cut Pro ve Logic Pro, iPad'e geliyor: İşte fiyatı

Final Cut Pro ve Logic Pro, iPad’e geliyor: İşte fiyatı

Meral Erden: Final Cut Pro Ve Logic Pro, Ipad'E Geliyor: İşte Fiyatı 1 Final Cut Pro ve Logic Pro, çok dokunma hareketleri ve makine tahsili özellikleriyle iPad’e geliyor. Görüntü ve müzikle ilgilenen içerik üreticiler, 23 Mayıs tarihinden itibaren, App Store üzerinden iPad için Final Cut Pro ve Logic Pro aboneliklerini başlatabilecek.

iPad için Final Cut Pro ve Logic Pro, görüntü profesyonelleri ve müzik yapımcılarına çalışmalarını kaydetme, düzenleme, tamamlama ve bitirme imkanı sağlayan kapsamlı bir araç grubu sunuyor.

Final Cut Pro iPad uygulaması özellikleri

Meral Erden: Final Cut Pro Ve Logic Pro, Ipad'E Geliyor: İşte Fiyatı 3 Apple, Final Cut Pro’nun iPad için tasarlanan yeni sürümünün yesyeni dokunmatik arayüz ile birlikte görüntü yaratıcılarının yeni iş akışlarına erişmesine imkan tanıyan araçlar içerdiğini söyledi. Kullanıcılar, çoklu dokunma hareketlerini kullanarak vakit çizelgesinde gezinmek, klipleri yönetmek, hassas düzenlemeler yapabilecek. Apple Pencil’ı kullanarak direkt görüntüde çizim yapmasına ve yazmasına imkan tanıyan yeni Canlı Çizim özelliği de mevcut. Ayrıyeten HDR görüntüleri görüntülemek ve düzenlemek için özel bir mod (Reference Mode) var.

Apple, Final Cut Pro iPad uygulamasına makine tahsilini kullanan özellikler de eklendiğini söyledi. Örneğin; içerik üreticilerin yeşil ekrana gereksinim duymadan klipteki bir nesnenin art planını temizlemelerine yahut değiştirmelerine imkan veren Scene Removal Mask özelliği. Manzaraları dikey yahut kare üzere farklı en uzunluk oranlarına nazaran ayarlamak için Otomatik Kırpma, art plan gürültüsünü kesmek için Ses İzolasyonu, kullanılabilecek öbür özellikler ortasında.

Logic Pro iPad uygulaması özellikleri

Meral Erden: Final Cut Pro Ve Logic Pro, Ipad'E Geliyor: İşte Fiyatı 5 Logic Pro iPad uygulaması da kullanıcıların tabletin dokunmatik ekranından faydalanması için çoklu dokunma hareketleri içeriyor. Sezgisel kontrollerin yanı sıra yakınlaştırmak için kıstırma, ilerletmek için kaydırma hareketleri, karmaşık projelerde çalışmayı kolaylaştıracak. İçerik oluşturucular, ayrıyeten Apple Pencil’ı kullanarak hassas düzenlemeler yapabilecek.

Dinamik filtreleme kullanan orijinal ses tarayıcısı, müzik yaratıcılarının ilham anında üstün sesi bulmalarına yardımcı olacak. Ses tarayıcı, mevcut olan tüm enstrüman eklemeleri, ses eklemeleri, plug-in ön ayarları, denemeler ve döngüleri tek bir yerde gösteriyor. Kullanıcılar, rastgele bir sesi bir projeye dahil etmeden evvel dokunarak ön izleyebilecek.

iPad için Final Cut Pro ve Logic Pro fiyatı

Apple, iPad için Final Cut Pro ve Logic Pro uygulamasını bir ay yahut yıllık abone olanlara sunacak. 1 ay fiyatsız deneme mevcut. Sonrasında aylık 4.99 dolar, yıllık 49 dolar. Final Cut Pro, M1 çipli iPad modelleri ve daha sonra çıkan iPad’lerde, Logic Pro, A12 Bionic çipli iPad modelleri ve sonrasında çıkan iPad’lerde kullanılabilecek. iPadOS 16.4 sürümünün de yüklü olması gerekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar