Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilGalaxy F54 5G’nin fiyatı ve tüm özellikleri sızdırıldı

Galaxy F54 5G’nin fiyatı ve tüm özellikleri sızdırıldı

Samsung Galaxy F54 5G isimli yeni akıllı telefonun beklenen piyasa fiyatı hakkında duyumlar aldık. Bu duyumlar, fiyat bilgisi konusunda isabetli iddialarda bulunan duyumcu Mukul Sharma’dan geliyor. Kutu fiyatının çoklukla eserin sonuncu fiyatından biraz yüksek olduğunu bilerek, Sharma’nın Galaxy F54 5G için belirlediği fiyatı kıymetlendirebiliriz.

Sharma’ya nazaran, Galaxy F54 5G‘nin piyasaya çıkış fiyatı 33.000 rupi olacak. Aygıtın RAM ve depolama kapasitesi hakkında bilgi vermedi. Lakin genel beklenti, aygıtın 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile çıkması istikametinde.

Sadece fiyatlandırmayla kalmayıp, Sharma tıpkı vakitte telefonun üçlü kamera kurulumunu sergileyen bir görüntü paylaştı. Galaxy F54 5G’nin kıymetli özelliklerinden kimileri Gece Fotoğrafçılığı ve Muhteşem Sabit optik manzara sabitleme (OIS) olacak. Sharma’ya nazaran, Galaxy F54 5G’nin ana kamerası 108 MP çözünürlük sunacak. Ayrıyeten 8 MP ultra geniş açılı bir kamera ve 2 MP’lik bir makro sensör içerecek. Ön kameranın çözünürlüğü ise 32 MP olacak.

Galaxy F54 5G’nin fiyatı ve tüm özellikleri sızdırıldı

Bu duyumlar, Galaxy F54 5G hakkında daha evvel alınan bilgilerle uyumlu görünüyor. Artık tüm özelliklere daha ayrıntılı bir bakış atalım.

Samsung Galaxy F54 5G, 120Hz yenileme suratı ve Full HD+ çözünürlük sunan 6.7 inç bir AMOLED ekranla gelecek. Yonga seti olarak Galaxy A54 5G’de de kullanılan sekiz çekirdekli Exynos 1380’ı barındıracak. Üçlü art kamera heyetimi 108 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı lens ve 2 MP yardımcı sensörden oluşacak.

Galaxy F54 5G’nin batarya kapasitesinin 6000mAh olduğu ve 25W süratli şarj dayanağı sağladığı belirtiliyor, lakin kutunun içinde şarj aygıtının bulunmayacağı da gelen bilgiler ortasında. Aygıtın işletim sistemi olarak Android 13’ü kullanacağı ve Samsung’un One UI 5.1 kullanıcı arayüzüne sahip olacağı kestirim ediliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar