Çarşamba, Eylül 28, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilGalaxy S22 Serisi İçin Sevkiyat Gecikmesi Olabilir

Galaxy S22 Serisi İçin Sevkiyat Gecikmesi Olabilir

Galaxy S22 serisi ile tedarik sorunları yaşayan Samsung, cihazların satış tarihlerinde değişiklik yapabilir.

Samsung’un 9 Şubat’taki Unpacked etkinliğine on günden az bir süre kala, ünlü gazeteci Jon Prosser, Samsung’un yaklaşan Galaxy S22 telefonlarının satış tarihlerini erteleyeceğini ve arz yönlü sorunlar yaşadığını söyledi. Paylaşılan bilgiye göre S22 serisi, 9 Şubat’taki büyük etkinliğin hemen ardından ön siparişe açılacak. Kullanıcılar cihazları sipariş edecek olsa bile hemen kavuşamayacak gibi görünüyor. Resmi satışlar S22 Ultra varyantı için 25 Şubat, S22 ve S22+ varyantları için ise 11 Mart tarihine ertelenecek.

Şinasi Kaya: Galaxy S22 Serisi İçin Sevkiyat Gecikmesi Olabilir 1

Galaxy S22

Şinasi Kaya: Galaxy S22 Serisi İçin Sevkiyat Gecikmesi Olabilir 2

Galaxy S22+

Şinasi Kaya: Galaxy S22 Serisi İçin Sevkiyat Gecikmesi Olabilir 3

Galaxy S22 Ultra

Samsung henüz sevkiyat gecikmesi söylentileri hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Bu bağlamda telefonların ne zaman satışa çıkacağını öğrenmek için 9 Şubat’taki Unpacked etkinliğine kadar beklememiz gerekecek. Kısa süre önce, üç yeni S serisi cihazı ayrıntılı olarak detaylandıran büyük bir sızıntıyla karşılaştık. Galaxy Tab S8 serisinin de piyasaya sürülmesinde bir gecikme olacak mı henüz net bir bilgi söz konusu değil.

Son olarak Galaxy Unpacked etkinliğine kısa bir süre kalmasına rağmen cihazın bütün detaylarını öğrendik diyebiliriz. Son

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar