Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaBilimGeleceğe Dönüş sinemasının ikonik aracı DeLorean DMC-12, elektrikli araç olarak geri dönüyor

Geleceğe Dönüş sinemasının ikonik aracı DeLorean DMC-12, elektrikli araç olarak geri dönüyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Geleceğe Dönüş Sinemasının Ikonik Aracı Delorean Dmc-12, Elektrikli Araç Olarak Geri Dönüyor 1

Geleceğe Dönüş filminde zaman makinesi olarak kullanılan DeLorean DMC-12 yeni haliyle karşımıza çıkabilir. DeLorean Motor Company (DMC) tarafından Twitter’da paylaşılan bir tanıtım videosuna bakıldığında şirket, bir elektrikli otomobil üzerinde çalışıyor.

Elektrikli DeLorean geliyor

DMC, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Şirket, Twitter’dan paylaştığı 15 saniyelik kısa bir videoda bir aracın silüetine yer verdi. Burada dikkat çeken detay, Geleceğe Dönüş filmiyle akıllarda yer edinen DMC-12’nin martı kanat kapılarının videodaki araçta da kullanılması oldu.

“Gelecek asla vaat edilmedi. Bugün yeniden hayal edin.” ifadeleriyle paylaşılan tweette ikonik kapı tasarımının haricinde bir de aracın elektrikli olacağı bilgisi yer alıyor.

Hyundai, otomobillerinde ev aletleri çipleri kullanacak

6 sa. önce eklendi

DMC, gelecekte yaklaşan araçla alakalı ayrıntıları içeren e-postalar almak isteyen kişilerin kaydolmasını istiyor. Şirket bu yıl içerisinde yaklaşan elektrikli DeLorean‘a dair daha fazla bilgi sunacak.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Otomobil Teknolojileri Haberleri
  • DeLorean Motor Company, yeni bir elektrikli DeLorean geliştiriyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar