Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilGoogle Pixel 8 Pro çizildi, delindi, kırıldı!

Google Pixel 8 Pro çizildi, delindi, kırıldı!

Google, bu ayın başlarında Pixel 8 serisi telefonları piyasaya sürdü. Arama devinin son kuşak amiral gemisi telefonlarının dikkat cazibeli özelliği, 7 yıl garantili yazılım güncellemeleridir. Ek olarak, şirket bu aygıtların tıpkı mühlet zarfında yedek modül da alabileceğini doğruladı, bu da uzun müddetli yazılım takviyesi ile uyumlu olacak biçimde yapıldı. Artık, Pixel 8 Pro, ünlü YouTuber JerryRigEverything tarafından güçlü dayanıklılık testine tabi tutuldu. Telefonun bu imtihandan nasıl bir sonuçla ayrıldığını daima bir arada öğrenelim.

Google Pixel 8 Pro’nun, yüksek parlaklık düzeyleri sunan bir harika faal ekranı bulunuyor. Ekran, Gorilla Glass Victus 2 ile korunuyor ve 6. düzeyde çizikler alırken, 7. düzeyde daha derin çizikler görmekteyiz. Bu, Apple’ın iPhone 15 serisindeki Ceramic Shield kadar dirençli değil. Öte yandan, art panel çiziksiz bir halde kalıyor. Telefon, çerçevesi geri dönüştürülmüş alüminyumdan yapıldığı için ince bir profile sahip. Çizme testinde, çerçeve her taraftan kolaylıkla çiziliyor. Nota kıymet olarak, art taraftaki kamera vizörü de tıpkı mukadderatı paylaşıyor ve LED flaş ünitesinin altındaki yeni termometre sensörü de bu durumdan muaf değil. Güç ve ses düğmeleri de çıkarılabiliyor.

Google Pixel 8 Pro çizildi, delindi, kırıldı!

Yakma testinde, Pixel 8 Pro, 17 saniye boyunca alevlere dayanıyor lakin kalıcı bir yanık izi ile sonuçlanıyor zira meyyit piksel eski haline getirilemiyor. Elbette bu, gerçek dünyada emsal bir durumla karşılaşmazsanız bir sorun oluşturmamalı. Optik parmak izi tarayıcı, tekraren çizildikten sonra bile kusursuz bir formda çalışıyor.

Son olarak, Pixel 8 Pro, en yabanî test olan bükme testinde ayakta kalıyor. Zack, aygıtı her iki taraftan da tekraren ve büyük bir kuvvetle büküyor. Genel yapısal sağlamlık bozulmadan korunuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar