Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaOtomobilHonda tüm modellerine artırım yaptı! İşte dudak uçuklatan Temmuz 2022 fiyat listesi

Honda tüm modellerine artırım yaptı! İşte dudak uçuklatan Temmuz 2022 fiyat listesi

Koronavirüsün ortaya çıkması ile başlayan ve global anlamda tüm otomobil üreticilerini olumsuz etkileyen çip krizi hala sürüyor. Bunun üzerine bir de Rusya Ukrayna savaşı eklenince sektörde fiyatlar tamamen kontrolden çıktı.

Otomobil almak isteyen kişileri üzen bu zam oranları bir ayda bile ciddi farklar yaratabiliyor. Zira Japon otomobil üreticisi Honda da bu kapsamda araçlarına daha bir ay öncesine kıyasla ciddi bir oranda zam yaptı.

.Daha geçtiğimiz Haziran ayında 680 bin TL skalasında karşımıza çıkan Honda araç şu anda en düşük paket modelinde 727 bin TL üzerinden alıcı bulacak. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan güncel Honda otomobil fiyat listesine bir göz atalım.

Honda Civic Sedan
1.5L VTEC Turbo ECO
Otomatik Premium 727.400 TL
Otomatik Elegance 797.200 TL
Otomatik Executive+ 863.600 TL

Kaynak:  Teknolojioku

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar