Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaMobilHonor, Apple'a meydan okudu: iOS'ten daha uygununu yapacağız

Honor, Apple’a meydan okudu: iOS’ten daha uygununu yapacağız

Meral Erden: Honor, Apple'A Meydan Okudu: Ios'Ten Daha Uygununu Yapacağız 1 Honor CEO’su Zhao Ming basın mensuplarına şirketin akıllı telefon pazarındaki beklentileri hakkında kimi açıklamalar yaptı. Tecrübeli yöneticiye nazaran Honor dal önderi olmayı amaçlıyor. Fakat Çinli üretici kendisine Xiaomi yahut Samsung’u değil Apple‘ı rakip olarak seçmiş.

Zhao Ming, Apple akıllı telefonların Magic 5 serisi de dahil olmak üzere birçok Android telefona kıyasla zayıf donanıma ve modası geçmiş dizayna sahip olduklarını söyledi. Honor’un işvereni ayrıyeten iPhone’ların birçok Android aygıtın bilakis âlâ bir pil ömrü sağlayamadığını da kelamlarına ekledi.

Meral Erden: Honor, Apple'A Meydan Okudu: Ios'Ten Daha Uygununu Yapacağız 3

Apple yalnızca iOS için tercih ediliyor

Kullanıcıların Apple’ı temel olarak iOS işletim sistemi ve sağladığı ekosistem nedeniyle seçtiklerini belirten Zhao Ming, MagicOS‘u iOS’tan daha güzel olacak formda geliştirmeyi amaçladıklarını söz etti. Ming satır ortasında iOS, Apple’ın tüm eksikliklerini ve meselelerini örtüyormuş gibi dedi.

Çinli şirketin ileriye dönük en büyük maksadı iOS ile rekabet edebilecek düzeye ulaşmak. Honor yalnızca iOS’i değil, Huawei’nin HarmonyOS‘unu da gölgede bırakacak bir tecrübe sağlamayı başa koymuş durumda. Çinli üreticinin bunu başarıp başaramayacağını daima birlikte göreceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar