Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilHonor Magic 6 serisi kamera ve pil özellikleri sızdırıldı

Honor Magic 6 serisi kamera ve pil özellikleri sızdırıldı

Honor, 10 Ocak’ta Çin’de iki günlük bir lansman aktifliği düzenleyecek. Bu aktiflikte Magic OS 8.0 ve Magic 6 serisi tanıtılacak. Magic 6 serisine ilişkin özellikler hakkında söylentiler ve duyumlar bir müddettir sirkülasyonda. Weibo’da ortaya çıkan yeni bir duyum, Magic 6 ve Magic 6 Pro’nun kamera ve batarya özelliklerini ayrıntılandırıyor.

Magic 6 ve Magic 6 Pro’nun gerisinde, 50 megapiksellik OmniVision OV50H ana kamera ve 50 megapiksellik OV50M ultra geniş açılı lens bulunacağı söyleniyor. Bu bilgi, Pro modelinin bir inçlik, 50 megapiksellik ana kameraya sahip olacağına dair evvelki raporlarla çelişiyor. Magic 6’ın telefoto çekimler için 50 megapiksellik OV50M sensörüne, Pro modelinin ise Samsung HP3 kamera sensörüne sahip olması bekleniyor.

Honor Magic 6 serisi kamera ve pil özellikleri sızdırıldı

Magic 6 Porsche Design sürümünün art kamera kurulumunun 50 megapiksellik OV50K ana kamera sensörüne sahip olacağı belirtiliyor. Bu sensör, 50 megapiksellik OV50M ultra geniş açılı lens ve Samsung HP3 telefoto kamerayla birlikte çalışacak.

Samsung HP3 sensörü, Magic 6 Pro ve Porsche Design modelinde 200 megapiksel olarak belirtilse de, Pro modelinin 160 megapiksel olarak modifiye edilmiş bir versiyona sahip olabileceği spekülasyonları var.

Duyumlara nazaran Magic 6, 5,450mAh kapasiteli bir batarya ile gelecekken, Magic 6 Pro ve Porsche Design 5,600mAh batarya ile donatılacak. Öteki raporlara nazaran Magic 6, 66W süratli şarj takviyesine sahip olabilirken, başka iki aygıt 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj imkanı sunacak. Serinin tamamının Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile güçlendirildiği bildiriliyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar