Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilHuawei FreeLance Pro 2 yakında piyasaya sürülebilir

Huawei FreeLance Pro 2 yakında piyasaya sürülebilir

Huawei’nin 2020’de piyasaya sürdüğü FreeLace Pro kulaklıklarının devam modeli olan Huawei FreeLace Pro 2, Bluetooth SIG sertifikasyon platformunda “Mo004” model numarası ve “D065770” sertifikasyon kimliğiyle ortaya çıktı. Aygıt “Kulaklık” kategorisinde yer alıyor ve Bluetooth 5.3 sürümünü destekliyor.

Huawei FreeLace Pro 2‘nin Bluetooth SIG sertifikasyonu, yaklaşan model hakkında sonlu bilgiler sunuyor ve tüketicileri, evvelki modelle karşılaştırıldığında özellikleri ve iyileştirmeleri konusunda merak içinde bırakıyor. Huawei’den daha fazla güncelleme gelene kadar yeni kulaklıkların özellikleri hakkında ayrıntılar açıklanmış değil.

Huawei FreeLance Pro 2 yakında piyasaya sürülebilir

Eğer Huawei FreeLace Pro 2‘nin ne üzere yenilikler sunabileceğini merak ediyorsanız, Huawei FreeLace Pro’nun özelliklerine göz atabilirsiniz. 2020’de piyasaya sürülen FreeLace Pro, 40dB’e kadar gürültü engelleme özelliği ile çeşitli ortamlarda sağlam performans sağlayan gelişmiş algoritmalarla donatılmıştı.

Cihaz, yüksek kaliteli ses tecrübesi sunmak için bas tüpleri ile birlikte 14mm alüminyum-magnezyum alaşımlı dinamik şoförlere sahipti. Ayrıyeten, Huawei’nin HiPair3 özelliği, kullanıcıların kulaklıkları USB-C portu olan bir akıllı telefona bağlayarak sıkıntısız eşleştirme ve şarj imkanı sunuyordu. Değerli bir öteki özellik olarak, kısa bir beş dakikalık şarj ile beş saatlik müzik dinleme müddeti sağlanırken, tam şarj ise tüm gün kullanım sunuyordu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar