Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaMobilHuawei, Mate 60 modeli için değişik bir aksesuarı daha satışa sundu

Huawei, Mate 60 modeli için değişik bir aksesuarı daha satışa sundu

Huawei, Çin’de Mate 60 serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Mate 60 Pro modeli büyük bir muvaffakiyete imza attı ve sırf 5 gün içinde 1 milyon adetten fazla ön sipariş aldı. Telefonun yanı sıra Huawei, Mate 60 serisi için resmi kılıflarını da piyasaya sürdü.

Bu kılıflar, silikon yahut sade deriden üretildi. Fiyatları 99 yuan (15 dolar) olarak belirlendi. Huawei’nin resmi satış sitesi olan Huawei Mall üzerinden 10 Eylül’de satışa sunulacak. Kılıflar sade bir dizayna sahip. Yalnızca alt kısmında Huawei logosunu görmek mümkün.

Mate 60 serisi için sunulan kılıfların ortasında “Akıllı Pencere” özellikli bir kollayıcı kılıf da bulunuyor. Bu kılıf, Mate 50 serisi için de mevcuttu ve yeni telefonlar için de benzeri biçimde çalışıyor.

Huawei, Mate 60 modeli için farklı bir aksesuarı daha satışa sundu

Akıllı Pencere özellikli bu kılıf, ekrana tam olarak oturuyor. Lakin, üst kısımda şeffaf bir pencere bırakıyor, böylelikle saati, tarihi, hava durumunu ve bildirimleri kılıfı açmadan görebilirsiniz. Kılıfı açtığınızda telefon otomatik olarak uyanıyor ve kapattığınızda uykuya geçiyor. Ekranı daha güzel koruyor ve çizilmelere karşı daha sağlam.

Bu kılıf şimdi Huawei Mall’da bulunmuyor. Lakin fiyatının 199 yuan (30 dolar) olması bekleniyor. Bu da onu üç kılıf ortasında en değerli olanı yapıyor.

Diğer iki kılıf, güçlü mıknatıslara sahip. Bu, onları manyetik araç montajları, manyetik şarj standları ve öbür aksesuarlarla kullanabileceğiniz manasına geliyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar