Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaMobilHuawei'den büyük jest: Tüm çalışanlarına bu telefonu ikram etti!

Huawei’den büyük jest: Tüm çalışanlarına bu telefonu ikram etti!

Her işletmenin başarısı, memnun çalışanlara sahip olmasına bağlıdır. İster küçük bir restoran isterse bir teknoloji devi olsun, çalışanlarınızın memnuniyeti işinizin ilerlemesi için kritik bir faktördür. Bu kavramın harika örneklerinden biri Çinli teknoloji devi Huawei’dir.

Huawei, Mid-Autumn Şenliği kutlamaları kapsamında çalışanlarına son derece cömert bir ikram verdi. Bu ikram, şu anda pazardaki en tanınan telefonlardan biri olan ve üstün özellikleri ile bilinen Huawei Mate 60 modeli telefondu. Lakin bu yalnızca ikram paketinin içeriğindeki bir kesimiydi. Paket ayrıyeten altı adet ay pastası, bir çaydanlık, çay fincanları ve çay yaprakları içeriyordu.

Huawei’den büyük jest: Tüm çalışanlarına bu telefonu ikram etti!

Huawei’nin Çin’deki terminal iş kümeleri, çalışanlara gönderdiği mektupta, Mate 60 ikramının, çalışanlarının katkılarına duyduğu takdirin bir işareti olduğunu belirtti. Birtakım çalışanlar, armağan telefonlarını Aralık ayına kadar alamayacaklarını belirtse de, armağan için şimdiden minnettar olduklarını tabir ettiler.

Bu jest, Huawei’nin çalışanlarını ne kadar kıymetli gördüğünün ve onların memnuniyetine ne kadar kıymet verdiğinin bir göstergesidir. Bu cins jestler, çalışanların şirketlerine olan bağlılığını ve memnuniyetini artırabilir, böylelikle işletmelerin uzun vadede daha başarılı olmalarını sağlar.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar