Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobiliOS 17 yenilik sunacak mı? İşte sızdırılan iOS 17 özellikleri

iOS 17 yenilik sunacak mı? İşte sızdırılan iOS 17 özellikleri

Ulaş Utku Bozdoğan: Ios 17 Yenilik Sunacak Mı? İşte Sızdırılan Ios 17 Özellikleri 1 iOS 17, Apple’ın 5 Haziran’da gerçekleşecek Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda duyurulacak yazılımlardan biri olacak. Aktifliğe yaklaştıkça sızıntılar da artmaya başladı. Sarı renkli iPhone 14 modeli şimdi piyasaya çıkmadan haberini veren isim, artık de iOS 17 ile gelecek yenilikler listesini paylaştı.

Beklenen iOS 17 özellikleri

iOS 17, iPhone’ların kilit ekranı, Kontrol Merkezi, Uygulama Arşivi ve Apple Müzik uygulamasına yeni özellikler ve değişiklikler kazandıracak. Weibo’da paylaşılan iOS 17 özellikleri şu biçimde:

  • Kilit ekranında yazı tipi boyutunun ayarlanması
  • Kilit ekranı dizaynlarını iPhone kullanıcılarıyla paylaşma
  • Kilit ekranında Apple Müzik şarkı kelamlarını gösterme
  • Apple Müzik dizaynında değişiklikler (daha sade arayüz)
  • Uygulama Arşivi klasörlerini isimlendirme
  • Denetim Merkezi tasarım değişiklikleri
  • El fenerinin parlaklığını ses üzere istenilen seviyede ayarlama

iOS 17 ile Kontrol Merkezi’nin yenileneceğini aslında biliyorduk lakin geri kalanlar yeni ortaya çıktı. Anlaşılan o ki, iOS 17 de çığır açıcı bir güncelleme olmayacak; çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı, daha çok performans ve kararlılığa odaklanan küçük güncelleme olacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar