Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMobiliPhone 15 Pro alanlar bin pişman! Yeni bir sorun daha ortaya çıktı!

iPhone 15 Pro alanlar bin pişman! Yeni bir sorun daha ortaya çıktı!

iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max, lansmandan bu yana çok ısınma meseleleriyle gündemde. Lakin artık kullanıcılar, telefonlarının şişen bataryalar geliştirmeye başladığını da rapor ediyorlar.

Reddit kullanıcısı u/Leather_Cheerio_402, şişen bir batarya nedeniyle ekranın kabarmaya başladığı iPhone 15 Pro‘sunun bir fotoğrafını paylaştı. Kullanıcı, telefonu yalnızca birkaç gün evvel aldığını ve kılıf takmaya çalışırken bu sorunu fark ettiğini belirtti. Telefonu Pazartesi günü aldığını ve o vakit fark etmediğini tabir eden kullanıcı, birkaç gün evvel kılıf taktığında yanlışsız oturmadığını fark etti. Aslında telefonun şiştiğini anlamadan yeni bir kılıf siparişi vermeyi düşündü. Telefon şu an için çalışıyor.

Meral Erden: Iphone 15 Pro Alanlar Bin Pişman! Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı! 1

iPhone 15 Pro alanlar bin pişman! Yeni bir sorun daha ortaya çıktı!

Dikkat çeken bir başka nokta ise, bu kullanıcının telefonuyla ilgili problemini çözmek için Apple mağazasına başvurmasına karşın, telefonu satın aldığı Verizon’a geri götürmesi gerektiğinin söylenmesi. iPhone topluluğu, Genius Bar’ın telefonu nereden aldıklarına bakılmaksızın kullanıcıya yardımcı olması gerektiğini belirtti. Neyse ki, sahip olduğu telefonu Verizon’la değiştireceğini daha sonra belirtti.

Bu, şişen bir bataryaya sahip olan birinci iPhone 15 Pro vakası ve telefonun neden şişen bataryalar geliştirdiği şimdi net değil. Bu yalnızca tek bir olay ve bataryanın neden şiştiğini şimdi bilmiyoruz. Lakin, iPhone 15 Pro’da çok ısınma meseleleri yaşıyorsanız, bu durumu göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Eğer iPhone 15 Pro bataryanızın şiştiğini fark ederseniz, çabucak kullanmayı bırakmalı ve Apple yahut yetkili bir servis sağlayıcıyla irtibata geçmelisiniz. Şişen bataryalar tehlikeli olabilir ve yangınlara neden olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar