Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobiliPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları

iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları

İçerik

Apple’ın milyonlarca adet satan akıllı telefon serisi iPhone milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Katlanabilir akıllı telefon modeli ile rakiplerine göz dağı veren başarılı akıllı telefon serisi yepyeni gelişmeler ile gündeme geliyor.

Bildiğiniz üzere şu sıralar dolar kuru nedeniyle Apple marka ürünler cep yakıyor. iPhone serisi de dolar kuru nedeniyle zamlanan başlıca ürünler arasında yer alıyor. Kullanıcılarına güvenli bir deneyim yaşatan iPhone telefonlar kendilerine has uygulamalar ile de adlarından söz ettirmeye devam ediyorlar. Biz de bu uygulamaları yakından inceledik ve ücretsiz olan en iyi video düzenleme uygulamalarını sizler için derledik. 

Apple Store’da onlarca farklı iPhone video düzenleme uygulaması yer alıyor. Bu uygulamalardan bazıları ücretli bir şekilde kullanıcılara sunulurken bazıları da ücretsiz olarak indirilebiliyor. Biz de ücretsiz video düzenleme uygulamalarını detaylı bir şekilde inceledik ve şu sıralar popüler olan ücretsiz video düzenleme uygulamalarından oluşan bir listeyi sizlerle paylaşmaya karar verdik. 

Listede yer alan uygulamalar şu sıralar iPhone için en iyi ücretsiz video düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor. Lafı daha fazla uzatmayalım ve uygulamalara yakından göz atalım.

iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları

1 – iMovie

Ulaş Utku Bozdoğan Imovie
Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları 7

iOS platformunda ücretsiz olarak yayınlanan iMovie video düzenleme aracı basit yapısı ile kullanıcılara kolaylıkla video düzenleme imkanı veriyor. Kullanıcılar galerilerinden resimleri seçebiliyor, diledikleri gibi efektler verebiliyor, diledikleri müzik eşliğinde videolar oluşturabiliyorlar.

Farklı dil seçeneklerine de sahip olan başarılı uygulama ücretsiz yapısı ile de yüzleri güldürüyor. Kullanıcılar için oldukça kolay bir kullanım imkanı veren başarılı mobil uygulama markette üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.

 2 – Magisto

Ulaş Utku Bozdoğan Magisto
Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları 8

Hem Android hem de iOS platformunda kullanıcıların beğenisine sunulan Magisto, ücretsiz yapısı ile ilk tercih edilen uygulamalardan bir tanesi oldu.

Magisto bünyesinde farklı türde videolar oluşturabiliyor ve oluşturduğumuz bu videoları dilediğimiz platformda yayınlayabiliyoruz.

Kaliteli ve kolay kullanımı ile kullanıcılardan tam puan alan yapım marketteki yerini korumaya devam ederken yeni kullanıcıların da ilgisini çekmeyi ihmal etmiyor. Milyonlara ulaşmaya devam eden yapım, olumlu geri bildirimler ile ön plana çıkıyor.

3 – VideoShow

Ulaş Utku Bozdoğan Video Show
Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları 9

iPhone ve iPad kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan VideoShow milyonlarca kullanıcı tarafından keyifle kullanılmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan yapım başarılı grafikleri ile beğenileri topluyor. 

App Store üzerinde 4.5 gibi bir değerlendirmeye sahip olan başarılı mobil uygulama hem tablet hem de akıllı telefonlara verdiği destek sayesinde videoları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturuyor. 

4 – Quik GoPro

Ulaş Utku Bozdoğan Quik Go Pro
Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları 10

GoPro ekibinin iOS platformuna özel olarak geliştirip yayınladığı Quik GoPro ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır. Bünyesinde kullanıcılarına farklı dil seçenekleri sunan yapım, ücretsiz yapısı ile kullanıcılara müzik parçaları eşliğinde videolar düzenleme fırsatı veriyor.

Basit kullanıma sahip olan yapım, bu yönü ile ilk 3 uygulamaya benzerlik gösteriyor.

5 – VivaVideo

Ulaş Utku Bozdoğan Vivavideo Pro
Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları 11

App Store üzerinde popüler video düzenleme uygulamaları arasında yer alan VivaVideo popülaritesini artırmaya devam ediyor.

Yayınlandığı günden bu yana başarılı bir şekilde kullanıcıların ilgisini çekmeye başlayan yapım günümüzde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Farklı içerikleri ile kullanıcılara etkileyici videolar düzenleme fırsatı veren yapım her geçen gün kitlesini artırmaya devam ediyor.

6 – Videorama

Ulaş Utku Bozdoğan Videorama
Ulaş Utku Bozdoğan: iPhone İçin En İyi Ücretsiz Video Düzenleme Uygulamaları 12

Hem iPhone hem de iPad cihazlar da ücretsiz olarak yayınlanan Videorama günümüz de Android platformunda da kullanılıyor.

İki farklı platformda ciddi bir kullanıcı sayısına sahip olan yapım, düzenli olarak aldığı güncellemeler ile başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor.

Kullanıcılarına yaratıcı içerikler oluşturma konusunda epey kararlı olan uygulama ücretsiz olması ile de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Liste de yer alan uygulamalar şuan da App Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyorlar. Farklı özelliklere ve yaratıcı içeriklere sahip olan bu 6 mobil uygulama ile akıllı telefonunuz da veya tabletiniz de etkileyici videolar oluşturabilecek, dilediğimiz platform da bu videoları paylaşabileceksiniz. 

Kullanıcılar diledikleri kadar resimleri videolara ekleyebilecek, diledikleri şarkılar eşliğinde oldukça hoş sahne görünümleri elde edebilecekler. Uygulamalardan bazıları belirli bir noktaya kadar ücretsiz olurken, ek özellikleri ise kullanıcılara ücretli bir şekilde sunabiliyorlar. Örneğin video sonunda uygulamanın reklam yazısını ücret ödediğiniz takdir de kaldırabilirsiniz.

Birbirinden farklı uygulamaların yer aldığı listemiz oldukça başarılı uygulamaları kapsamaktadır. App Store üzerinde ücretsiz olarak yayınlanan en iyi 6 uygulamayı bu yazımızda detaylı olarak inceledik. Dilerseniz bu uygulamalardan bir veya birkaçını indirebilir ve hemen etkileyici videolar yapmaya başlayabilirsiniz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar