Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S22 serisinin bölgesel işlemci dağılımı ortaya çıktı

Samsung Galaxy S22 serisinin bölgesel işlemci dağılımı ortaya çıktı

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy S22 Serisinin Bölgesel Işlemci Dağılımı Ortaya Çıktı 1

Samsung Galaxy S22 serisinin bölgelere göre kullandığı işlemciler ortaya çıktı. Bildiğiniz üzere Samsung modelleri yıllardır pazara farklı işlemciler ile çıkıyor. S22 serisinde de bu politikasından vazgeçmeyen Samsung’un, S22 ailesindeki bölgesel işlemci haritası ortaya çıktı. Gelin Galaxy S22 serisi hangi bölgelerde hangi işlemciyi kullanıyor göz atalım.

Samsung Galaxy S22 serisinin bölgelere göre işlemci dağılımı

Geçtiğimiz günlerde hakkında birçok sızıntı edindiğimiz Galaxy S22 modellerinin, Qualcomm tarafında Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ile geleceği biliniyor. Exynos tarafında da Samsung’un yeni yonga seti Exynos 2200 ile geleceği kesin görülen Samsung Galaxy S22 ailesinin şimdi bölgelere göre işlemci dağılımı ortaya çıktı.

Listeye göz attığımızda Avrupa‘da Exynos yonga setini kullanacak olan Samsung Galaxy S22 ailesi, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Doğu Asya, Güney Doğu Asya ve Okyanusya‘da Snapdragon yonga setini kullanacak. Batı Asya, Orta Doğu Asya ve Afrika bölgelerinde ise hem Snapdragon hem de Exynos yonga setine sahip cihazlar yer alacak.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar