Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobiliPhone'da meseleler bitmiyor! Yeni kusur kullanıcıları sıkıntıdan çıkartıyor!

iPhone’da meseleler bitmiyor! Yeni kusur kullanıcıları sıkıntıdan çıkartıyor!

Apple kullanıcıları, iOS güncellemelerinin akabinde yaşadıkları sıkıntılarla gündemde kalmaya devam ediyor. Yakın vakitte yayınlanan iOS 17.0.3 güncellemesi ile giderilen ısınma sorunu, artık farklı bir yanılgıyla karşı karşıya olan kullanıcıları endişelendiriyor.

Reddit üzere platformlarda pek çok iPhone kullanıcısı, aygıtlarının geceleri otomatik olarak kapanıp akabinde yine açıldığına dair şikayetlerde bulunuyor. Bu gizemli yanılgının, sırf birkaç kullanıcıda değil, pek çok iPhone sahibinde ortaya çıkması, sorunun yazılımsal bir durumda kaynaklanıyor olabileceği kuşkusunu uyandırıyor.

iPhone’da sıkıntılar bitmiyor! Yeni yanılgı kullanıcıları zahmetten çıkartıyor!

Kullanıcılar, telefonlarının resen kapanıp açılmasının nedenini anlayamıyor ve bu durumun telefonlarının performansına yahut bilgilerine ziyan verip vermediği konusunda telaş taşıyorlar. Birtakım kullanıcılar, bu sorunun aygıtlarının pil ömrünü de olumsuz etkilediğini rapor ediyorlar.

Apple, bu yeni problemle ilgili şimdi resmi bir açıklama yapmış değil ve kullanıcıların şikayetlerine karşılık vermemiş durumda. Fakat şirketin bu tıp sıkıntıların tahlili için bir sonraki iOS güncellemesinde düzeltme yapmayı planlayabileceği iddia ediliyor.

Kullanıcılar, Apple’ın bu sıkıntıyla ilgili bir güncelleme yayınlamasını ve aygıtlarının düzgün bir halde çalışmasını sağlamasını bekliyorlar. Bu çeşit sıkıntılar, Apple’ın eserlerini daha şimdiki ve meselesiz hale getirmek için daima çalışması gerektiğini bir defa daha gösteriyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar