Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilHonor Magic Vs 2 artık de Geekbench'te görüldü

Honor Magic Vs 2 artık de Geekbench’te görüldü

Honor, bugün Çin’de 12 Ekim Perşembe günü Magic Vs 2 katlanabilir telefonu ve Watch 4 Pro‘yu tanıtacağını duyurdu. Şirket, resmi Weibo hesabında yaklaşan eserleriyle ilgili ince bir ipucu veren bir tanıtım paylaştı. Magic Vs 2, geçen yılın Magic Vs modelinin devamı olarak piyasaya sürülecek. Resmi tanıtımdan evvel, bu yaklaşan katlanabilir telefon, X kullanıcısı (ZionsAnvin) tarafından Geekbench benchmark platformunda fark edildi.

Geekbench listesine nazaran Honor Magic Vs 2‘nin model numarası VER-AN00. ‘Taro’ isminde bir anakarta sahip ve dört çekirdek 1.80GHz, üç çekirdek 2.50GHz ve birincil çekirdek ise 3GHz suratında çalışıyor. Bu, Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciye karşılık geliyor. Veritabanına nazaran, yaklaşan katlanabilir telefon 16GB RAM ile gelecek. Aygıt, kutudan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak.

Honor Magic Vs 2 artık de Geekbench’te görüldü

Geekbench’teki tek çekirdekli ve çoklu çekirdekli test sonuçlarında sırasıyla 1,648 ve 4,201 puan alıyor. Benchmark listesi, aygıtın ek özelliklerini açığa çıkarmıyor.

Resmi tanıtım görseli, Honor Magic Vs 2‘nin Açık Mavi renk seçeneğiyle geleceğini gösteriyor. Art panelde üç sensör ve bir LED flaş içeren dikdörtgen bir kamera modülü bulunuyor. Katlanabilir telefon ince bir profile sahip ve sağ tarafında muhtemelen parmak izi tarayıcı olarak da fonksiyon görecek bir güç düğmesi bulunuyor. Aygıtın, evvelki modelden daha hafif olacağı aslında doğrulandı.

Honor Magic Vs 2’nin 66W süratli şarj takviyesiyle geleceği belirtiliyor. Magic Vs 2’nin kamera kurulumunun 50MP ultra geniş açılı lens ve 8MP telefoto ünite içereceği bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar