Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilİşte iPhone 15 Pro'ya gelecek olan PS5 oyunları!

İşte iPhone 15 Pro’ya gelecek olan PS5 oyunları!

Ancak bugünkü Apple etkinliğinden beklemediğimiz şeylerden biri, A17 Pro’nun destekleyebileceği oyunların detaylı bir listesiydi.

Apple, iPhone aktifliği sırasında Resident Evil Village‘ın, bu yılki Resident Evil 4‘ün yine üretiminin, Death Stranding’in ve yaklaşan Assassin’s Creed Mirage‘ın yakında taşınabilir aygıtlarına geleceğini açıkladı. Apple’ın belirttiği üzere bu, konsol seviyesinde bir Assassin’s Creed oyununun iPhone’da taşınabilir olarak kullanıma sunulacağı birinci sefer olacak. Gelecek yılın birinci yarısında Mirage’ı iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max‘te görmeyi bekliyoruz. Öbür üç oyun ise 2023 yılı sonuna kadar aygıtlarda satışa sunulmuş olacak.

İşte iPhone 15 Pro’ya gelecek olan PS5 oyunları!

Apple, geçen yıl RE Village ve No Man’s Sky’ı Mac’e getirdikten ve Death Stranding’i takip ettikten sonra son vakitlerde oyunlara biraz daha yük veriyor üzere görünüyor. İnsanların iPhone’da bunun üzere büyük oyunları oynamaya (veya tam fiyatını ödemeye) istekli olup olmayacağı ise farklı bir problem. Apple’ın oyun çalışmaları için Capcom ve Ubisoft üzere büyük yayıncıları da bünyesine katması katiyetle dikkate paha, bilhassa de Apple Vision Pro’nun çıkışına baktığımızda.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar