Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaMobilMeizu 21 sertifikasyon sürecinde görüldü

Meizu 21 sertifikasyon sürecinde görüldü

Meizu’nun 21 serisi hakkında detaylar internette yer almaya başladı. Bu doğrultuda, Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojisi Bakanlığı’nda M461Q model numarasıyla kayıtlı yeni bir telefon belirdi. Bu telefon, Meizu 21 serisindeki modellerden biri olabilir ve söylentilere nazaran Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile çalışacak.

Sertifikasyon dokümanı pek çok bilgi sunmuyor, fakat Duyumcu Digital Chat Station, bu akıllı telefon hakkında kimi ayrıntıları paylaştı. Ona nazaran ana yenilikler, aygıtın temel özelliklerinde olacak ve dizaynda büyük bir değişiklik beklenmiyor.

Serideki en büyük yeniliklerden biri Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti olabilir. Qualcomm’un bir sonraki jenerasyon amiral gemisi taşınabilir yonga seti ve Ekim 2023’ün sonunda duyurulması bekleniyor.

Meizu 21 sertifikasyon sürecinde görüldü

Yonga setinin yanı sıra, Meizu 21 serisinin 50 megapiksel ana kamera ile büyük bir sensöre sahip olacağını belirtiyor. Ayrıyeten, telefonun standart versiyonu olağan bir telefoto lens ile donatılmışken, Pro versiyonunda periskop telefoto lens olacak. Seri, Meizu 20 serisinin düz ekran dizaynını müdafaaya devam edecek.

Meizu bu yıl amiral gemisi akıllı telefon pazarına Meizu 20 serisi ile geri döndü. Bu seride Meizu 20, Meizu 20 Pro ve Meizu 20 INFINITY Unbounded Edition modelleri bulunuyor. Tüm bu modeller Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmış durumda.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar