Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilMeizu bir defa daha sahnelere geri dönüyor

Meizu bir defa daha sahnelere geri dönüyor

Vivo Mobile’ın akabinde en çok telefon satan markalardan biri olan Meizu, yeni Meizu 20 serisi ile akıllı telefon pazarına dikkat cazibeli bir giriş yaptı. Bu seri, standart modelle birlikte, Galaxy S23 serisine misal bir tasarım ve üç farklı kamera halkası sunuyor. Gül Altın, Sarı, Nane ve Gri olmak üzere çeşitli renk seçenekleriyle tanıtılan bu model, yeni bir renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir duyuma nazaran, Meizu 20, büsbütün beyaz bir ön panele sahip Beyaz/Gümüş renk seçeneği ile piyasaya çıkabilir.

Bir devir akıllı telefonlarda ekseriyetle, aygıtın genel renk şemasına uygun kalın çerçeveler görmek alışılmış bir durumdu. Lakin çerçevelerin incelmesiyle bu trend yavaşça azalmaya başladı. Bugün, birçok çağdaş telefon, art panelin renginden bağımsız olarak, ekran etrafında siyah çerçevelerle donatılmış durumda. Fakat Meizu, Meizu 20 serisinin yeni bir renk versiyonuyla bu durumu değiştirmeye hazırlanıyor üzere görünüyor.

Meizu bir kere daha sahnelere geri dönüyor

Duyum hesabı Ice Universe’in paylaştığı görsellere nazaran, Meizu 20’nin bu yeni versiyonu beyaz çerçevelere sahip. Bu görseller, aygıtın yalnızca ön kısmını gösteriyor olsa da, epey şık bir görünüme sahip ve öbür Android aygıtlardan farklı bir izlenim bırakıyor. Bu yeni renk versiyonunun piyasaya çıkışı ile ilgili resmi bir onay şimdi bulunmamakla birlikte, sadece kozmetik değişikliklerin yapıldığı ve özelliklerin muhtemelen birebir kalacağı bekleniyor.

Bu durum, 6.5 inç E6 AMOLED ekran ve 144Hz yenileme suratı üzere özelliklere sahip olacağı manasına geliyor. Fotoğrafçılık açısından, 50MP birincil sensör, 5MP makro ünite ve 16MP ultra geniş açılı lensle donatılmış olabilir. Aygıtın Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından desteklendiği ve 4,700mAh batarya ile 67W süratli şarj dayanağı sunduğu bilinmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar