Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobilMerakla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 çıkış tarihi sızdırıldı

Merakla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 çıkış tarihi sızdırıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: Merakla Beklenen Galaxy Z Fold 5 Ve Flip 5 Çıkış Tarihi Sızdırıldı 1 Geçtiğimiz haftalarda amiral gemisi Galaxy S23 ailesini kullanıcılar ile buluşturan Samsung, yılın ikinci Unpacked aktifliği için hazırlıklarını sürdürüyor. O denli ki bu aktiflikte Galaxy Z Fold 5, Flip 5Watch 6 ve Tab S9 olmak üzere birçok yeni duyuru bizleri bekliyor olacak. Artık yeni sızıntılar, yaklaşan Unpacked aktifliğinin tarihine açıklık getirdi. 

Temmuz sonunda düzenlenebilir

Adı açıklanmayan kaynaklardan gelen yeni bir söylentiye nazaran, Samsung’un bir sonraki büyük Unpacked lansman aktifliği Temmuz ayının son haftasında gerçekleşecek. Bu noktada Samsung’un yol haritasını düşünürsek 25, 26 yahut 27 Temmuz tarihlerine işaret edildiğini söyleyebiliriz. Lansman aktifliğinin neden öne çekildiği ise şimdi bilinmiyor.

Öte yandan tüketici pazarında yaşanan rekabeti düşünürsek, yeni kararın şaşırtan olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü Galaxy Z serisi ile yükselişe geçen katlanabilir telefon yarışına Oppo Find N2, Vivo X Flip ve Pixel Fold dahil olmak üzere birçok yeni rakip katıldı. Münasebetiyle Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 ile elini hızlandırabilir. Ayrıyeten yeni lansman tarihinin şimdi resmiyet kazanmadığını belirtelim. Bunu görmek için bir müddet daha beklememiz gerekecek. 

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar