Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilMerakla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5'in çıkış...

Merakla beklenen Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in çıkış tarihi aşikâr oldu

Ulaş Utku Bozdoğan: Merakla Beklenen Galaxy Z Fold 5 Ve Galaxy Z Flip 5'In Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu 1 Samsung’un yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Katlanabilir akıllı telefon piyasasının hâkimi olan Samsung için yeni seri rekabetin de armış olduğu bu devirde eskisinden çok daha fazla değer arz ediyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 çıkış tarihi netleşti

Samsung normalde Ağustos ayında katlanabilir telefonları için Galaxy Unpacked’a konut sahipliği yapıyor. Bu epeyce güzel bir zamanlama çünkü Samsung, yeni iPhone’lar çıkmadan evvel üst düzey katlanabilir telefonlarını piyasaya sürerek talepleri karşılayabiliyor. Lakin Google’ın da Pixel Fold’u tanıttığı düşünülürse Samsung’un üstünde bir tarih değişikliği baskısı oluşmuş durumda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Merakla Beklenen Galaxy Z Fold 5 Ve Galaxy Z Flip 5'In Çıkış Tarihi Aşikâr Oldu 3 Bu bağlamda Samsung’un, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 telefonlarını 26 Temmuz 2023 tarihinde tanıtacağı belirtiliyor.

Samsung’un tanıtım tarihini geriye çekmesi rekabette daha avantajlı bir noktaya gelmesiyle sonuçlanabilir. Yılın ortalarında çıkan üst seviye telefonlar, Galaxy S serisine yükseltme yapmayan birçok kişi nihayet yeni katlanabilir telefonlara yönlendirebilir. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 selefleriyle neredeyse tıpkı görünüyor, lakin her iki telefonun kaputunun altında genel yapı kalitesini çok daha düzgün hale getirecek bir dizi tasarım değişikliğinin yapılacağı söyleniyor.

Diğer özellikler ortasında her iki telefon için de Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy yongası, geliştirilmiş bir menteşe mekanizması ve muhtemelen daha gelişmiş kamera sistemi yer alacak. Galaxy Z Flip 5 özelinde ise daha büyük bir kapak ekranı yer alacak. İlerleyen devirlerde her iki model hakkında da çok daha ayrıntılı bilgi ortaya çıkacaktır.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar