Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaMobilMoto G04 sızdırılan renderlarda, G24 ise 360 derece görüntüde göründü

Moto G04 sızdırılan renderlarda, G24 ise 360 derece görüntüde göründü

Motorola’nın G serisine iki yeni telefon daha ekleniyor: Moto G04 ve Moto G24. Yakın vakitte sızdırılan görseller ve bir görüntü, bu telefonların dizaynlarını gözler önüne serdi. Lenovo’nun sahip olduğu marka, yeni Moto G serisindeki tüm modellerde benzeri bir tasarım lisanını benimsemiş üzere görünüyor.

Moto G04 ve G24 modelleri, daha evvel sızdırılan G24 Power ve G34 modelleriyle birebir tasarım çizgilerini taşıyor. Art panelin kenarlarına dokunan dikdörtgen biçiminde bir kamera çıkıntısı bulunuyor. Bu tasarım, OPPO’nun Find X6 ve Reno 8 serisi telefonlarına emsal bir yükseltiye sahip. Aygıtlar, sağ tarafta yer alan ses denetim düğmeleri ve güç düğmesiyle kutu üzere bir dizayna sahip. Güç düğmesi birebir vakitte parmak izi tarayıcı olarak da fonksiyon görecek.

Moto G04 sızdırılan renderlarda, G24 ise 360 derece görüntüde göründü

Ön tarafta, Moto G04 ve G24 modellerinde merkezde hizalanmış delikli bir ekran tasarımı yer alıyor. Alt kısım epeyce kalın bir çerçeveye sahip. Sızdırılan görseller, G04’ün tek bir 16MP art kamerasının olacağını, G24’ün ise 50MP ana kamera ile birlikte ikincil bir lense sahip olacağını gösteriyor. Moto G04’ün üst kısmında 3.5mm kulaklık girişi, alt kısmında ise USB-C portu, hoparlör ızgarası ve mikrofon bulunuyor.

Sızdırılan görsellere nazaran, Moto G04 koyu mavi, yeşil, siyah ve turuncu renk seçenekleriyle sunulacak. Moto G24 ise yeşil, siyah ve pembe tonlarında piyasaya sürülecek ve G23’ün halefi olacak. Öte yandan, Moto G04’ün bütçe dostu bir telefon olarak piyasaya çıkması bekleniyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar