Perşembe, Mayıs 30, 2024
Ana SayfaMobilMotorola Moto X30 Pro, AnTuTu puanı ile tüm Android telefonları geçti

Motorola Moto X30 Pro, AnTuTu puanı ile tüm Android telefonları geçti

Ulaş Utku Bozdoğan: Motorola Moto X30 Pro, Antutu Puanı Ile Tüm Android Telefonları Geçti 1

Motorola’nın Moto X30 Pro akıllı telefonu çok yakında Çin’de tanıtılacak. Tanıtım öncesinde Motorola X30 Pro’nun AnTuTu benchmarking puanı açıklandı. Şaşırtıcı şekilde piyasadaki diğer tüm Android akıllı telefonlardan daha yüksek puana sahip. Hatta 1.113.135 puan alan Xiaomi 12S Pro’yu bile geride bıraktı.

Xiaomi 12S Pro’nun teknik özellikleri belli oldu: İşte detaylar

15 sa. önce eklendi

Tüm Android telefonları geçti

Ulaş Utku Bozdoğan: Motorola Moto X30 Pro, Antutu Puanı Ile Tüm Android Telefonları Geçti 3

Lenovo Çin’in Mobil Departmanı Genel Müdürü Chen Jin, Weibo üzerinden tanıtılacak Moto X30’un AnTuTu puan çizelgesini paylaştı. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcisini kullanan bir başka telefon olan Xiaomi 12S Pro’yu da geride bırakarak şimdiye kadar gördüğümüz tüm Android telefonlardan daha yüksek puan aldı. Performansın zirvesi olduğu söylenen oyun telefonlarından bile yüksek. Oyun telefonu demişken bakalım çok yakında göreceğimiz Asus ROG Phone 6, X30 Pro’yu geride bırakacak mı?

Beklenen teknik özellikleri

Motorola Moto X30 Pro’nun kamerasıyla ilgi çekeceği söyleniyor. Telefonun 200 megapiksel birincil kameraya sahip olacağı ve süper gerçekçi görüntüleme sunacağı söyleniyor. Yeni Motorola akıllı telefonun 120W hız şarj, 30/50W kablosuz hızlı şarjı destekleyeceği söyleniyor.

144Hz yenileme hızını destekleyen FHD+ çözünürlüklü kavisli 6.67 inç OLED ekrana sahip olması beklenen Android telefonun ön tarafında 60 megapiksel kamera görebiliriz. Telefonun Temmuz ayı sonlarında piyasaya çıkması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Motorola Moto X30 Pro, AnTuTu skoru ile şaşırttı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar