Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaBilimNASA'dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

NASA’dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

Şimdiden belirtelim. Fotoğraflar birtakım okurlarımız için önemli manada rahatsızlık verici olabileceğinden dolayı bunları sayfamıza koymadık. Ben tekrar de NASA’nın bu paylaşımlarını görmek istiyorum diyorsanız fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Hindistan Ay’ın görülemeyen kısmından bir fotoğraf paylaşmıştı. Ancak analistler fotoğrafta oynama yapınca tuhaf şeyler ortaya çıktığını belirtmişti. Artık ise uzaylılara yönelik yeni bir paylaşım NASA’dan geldi. UFO ve uzaylılar ile ilgili şok paylaşım yapan NASA, toplumsal medyayı hareketlendirdi. Gündeme düşen bu fotoğraflar, görenleri sahiden de korkuttu. Pekala o fotoğraflarda ne vardı? İşte ayrıntılar.

NASA’dan şok uzaylı paylaşımı! Neler oluyor?

NASA, 1971 yılında çekilen ve uzun mühlet bâtın tutulan UFO fotoğraflarını sonunda kamuoyuyla paylaştı. Bu inanılmaz gelişme, dünya dışı temasın mümkünlüğü hakkında büyük bir tartışma başlattı.

Bu dehşetli fotoğraflar, 1971de rutin bir uzay vazifesi sırasında çekilmiş, fakat nedenleri bilinmeyen bir biçimde bu vakte kadar kapalı tutulmuş. Uzaylılara ilişkin olduğu düşünülen bu uçan cisimler, sosyal medyada ziyadesiyle konuşuluyor.

Son vakitlerde farklı uzay ajansları da uzaylılar hakkındaki gelişmeleri paylaşıyor. Lakin NASA paylaşımı çabucak kaldırılmış. Epeyce fecî olan bu paylaşımdaki fotoğrafları sitemize koyamadık zira hakikaten de vahim. 

Ancak birtakım şahıslar de bu fotoğrafların aslında NASA’nın yepyeni hesabından yapılmadığı, taklit bir hesaptan yapıldığını belirtiyor. NASA bu husus hakkında şimdi bir açıklama yapmadı. 

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar