Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilNokia oyuncu kulaklığı hazırlıyor

Nokia oyuncu kulaklığı hazırlıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Nokia Oyuncu Kulaklığı Hazırlıyor 1

Bir zamanlar telefon pazarının hâkimi olan Nokia, Microsoft ile yaptığı anlaşmalar sonucu varlığını sona erdirmişti. Uzun bir süre pazara geri dönmeyen firma, HMD Global altında pazara geri döndü ve farklı kitlelere hitap etmeye başladı. Son yıllarda özellikle kulaklık gibi kategorilerde kendine pazar payı arayan Nokia, bir de oyuncu kulaklığı üretiyor.

Nokia artık Zeiss kameralı telefon üretmeyecek

6 gün önce eklendi

400mAh bataryaya sahip olacak

CB-301 veya Nokia Comm Band Pro ismine sahip olması beklenen kulaklık, Nokia Wired kulaklarına benzer ve modern bir tasarım ile geliyor. Şık tasarımı ve dahili mikronu ile dikkat çeken kulaklık, 400mAh bataryaya ve USB-C girişine sahip olacak. Cihaz, video ve oyun sırasında kullanılabilecek bir düşük gecikme moduna da sahip olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Nokia Oyuncu Kulaklığı Hazırlıyor 3

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar