Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaMobilNothing, işleri güzelden güzele büyütüyor

Nothing, işleri güzelden güzele büyütüyor

Nothing teknoloji firması, yarın dünya çapında Phone (2) isimli yeni modelini duyurmayı planlıyor. Firma, çeşitli yerlerde Nothing Drops isimli pop-up mağazalarını duyurmuştu. Şimdiyse, beklenen telefonun lansmanından evvel, markanın Hindistan’daki birinci Özel Servis Merkezi’ni duyurdu.

İlk Nothing özel servis merkezi Hindistan’ın Karnataka eyaletinin Bengaluru kentinde yer alıyor. Bu merkez, gelecek ay yani Ağustos ayında halka açılacak. Kesin tarih şimdi belirtilmiş değil. Marka, ülkedeki eserlerine olan artan talebi karşılamayı hedefliyor.

Nothing, işleri uygundan uyguna büyütüyor

Söz konusu özel servis merkezinin müşterilere harika dayanak ve satış sonrası hizmet sağlaması bekleniyor. Şirket, müşteri hizmetleri takımını yüzde 50 genişleterek hizmetlerindeki harikalığı ve müşteri memnuniyetini devam ettirmeyi hedefliyor. Ay sonuna kadar Nothing’ın servis merkezi sayısını 230’dan 300’e çıkararak, ülke genelinde 19.000 posta koduna hizmet vermeyi planlıyor. Özel servis merkezi, markanın müşterileri için periyodik servis kampları düzenleyecek ve onlara yardım için adanmış bir platform sağlayacak. Ayrıyeten, müşteriler bu merkezlerden aksesuar ve kaza / sıvı hasarı için bakım paketleri ile garanti yükseltme paketleri satın alma fırsatı da bulacaklar.

Nothing, 2023 yılına kadar Hindistan’daki beş farklı kentte beş adet daha özel servis merkezi kurmayı planladığını da açıkladı. Şirket, gelecek yıl çeşitli kentlerde 20 ek merkez daha açmayı planlıyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar