Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus Ace 3'ün sinyal gücü özellikleri öne çıkıyor

OnePlus Ace 3’ün sinyal gücü özellikleri öne çıkıyor

OnePlus, 4 Ocak 2024 tarihinde Çin’de OnePlus Ace 3‘ü tanıtmaya hazırlanıyor. Basın konferansı, Pekin saatiyle öğlenden sonra 2:30 civarında başlayacak. Akıllı telefon esasen birtakım sızıntılar ve şirketin son tanıtımlarının bir modülü olmuştu. Cihazın özellikleri ve özellikleri hakkında kimi ayrıntılar aslında açıklanmıştı, lakin bugünkü tanıtım yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında diğer bir heyecan verici bilgiyi ortaya çıkardı.

Tanıtıma nazaran, akıllı telefon 360° anten sayesinde daha yeterli sinyal stabilitesi sunacak. Bu, ilişkiyi mutlaka güçlendirecek ve oyuncular geliştirilmiş sinyalden yarar sağlayacak. Ayrıyeten, daha süratli suratlar ve azaltılmış gecikme için WiFi 7 takviyesi getiriyor. Akıllı telefon, 2 yıllık fiyatsız deneme müddetiyle birlikte bir Oyun Bulut Hesaplama Özel Ağına sahip olacak.

OnePlus Ace 3, çok istikametli NFC özelliği sunuyor, böylelikle kullanıcıların akıllı telefonlarını alıcıya belli bir formda hizalamaları gerekmiyor. Aygıtı ön, art, alt yahut üst taraflardan kullanabilirler.

OnePlus Ace 3’ün sinyal gücü özellikleri öne çıkıyor

Bugünkü tanıtımın yanı sıra, şirket daha evvel ProXDR paneli ile Foto Matris Ekran Teknolojisi takviyesini ve ıslak ellerle aygıtı kullanmaya imkan tanıyan “yağmur dokunuşu” ekranını tanıtmıştı. Akıllı telefonla birlikte, şirket sonlu sayıda sırt çantası, örme şapka, pop-up hudutlu sayıda defter ve Slime Jel Kalem de duyuracak.

Lansmanından çabucak evvel, OnePlus Ace 3‘ün kamera örnekleri, üçlü kamera modülüyle bu segmentteki gücünü sergileyerek paylaşıldı. Aygıtta 50MP birincil sensör, 8MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP makro sensör bulunuyor. Ön tarafta, selfie’ler ve görüntü aramalar için 16MP ön sensör bulunacak.

OnePlus Ace 3‘ün, 2780 x 1264 piksel, 2160PWM karartma ve 120Hz yenileme suratı sunan 6.78 inç BOE X1 8T LTPO ekranla birlikte gelmesi bekleniyor. Ekran, 1600 nit parlaklık ve 4500 nit tepe parlaklık dayanağı sunuyor. Akıllı telefon, Realme GT 5 Pro ile birebir paneli barındırıyor üzere görünüyor.

Raporlara nazaran, aygıt 16GB’a kadar RAM ve 1TB depolama ile Snapdragon 8 Gen 2 SoC’ye sahip olabilir. Akıllı telefonun 5500 mAh bataryası ve 100W süratli şarj özelliği var. Global pazarda OnePlus 12R olarak yine markalanması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar