Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus kullanıcılarına hoş haber

OnePlus kullanıcılarına hoş haber

OnePlus, Nisan 2023’te Nord CE 3 Lite modelini piyasaya sürdü. Aygıtın lansmanından kısa bir müddet sonra, firma bir güncelleme yayınladı ve bu güncellemeyle telefon, kamera ve ağ özelliklerinde iyileştirmeler aldı. Son duyurulara nazaran, şirket artık bu aygıt için OxygenOS 13.1.0.611 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme şu anda Hindistan’daki kullanıcılar için mevcut.

Güncellemeye nazaran, OnePlus Nord CE 3 Lite modeli OxygenOS 13.1.0.611 versiyonuna yükseltilecek. Bu sürüm, CPH2467_13.1.0.611(EX01) yapı numarasıyla görünecek. OxygenOS 13.1.0.611, Eylül 2023 güvenlik yamasını getiriyor.

OnePlus kullanıcılarına hoş haber

Bu yama, aygıtı güvenlik açıklarından koruyarak kullanıcı tecrübesini artırıyor. Bu güncellemenin şu anda sadece Hindistan’daki kullanıcılar için mevcut olduğunu belirtmekte yarar var. Lakin öteki bölgelerin de kısa müddet içerisinde bu güncellemeyi alması bekleniyor.

OnePlus Nord CE 3 Lite, epeyce uygun fiyatlı bir akıllı telefon olarak dikkat çekiyor. Bu aygıtın neler sunduğunu merak edenler, web sitemizde OnePlus Nord CE 3 Lite’ın teknik özelliklerini inceleyebilirler. Buna paralel olarak, OnePlus 11 modeli Çin’de Android 14 için halka açık beta testlerine başladı. Şirket artık bu beta testlerini Hindistan ve Kuzey Amerika’daki kullanıcılara da açtı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar