Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobilOnePlus Nord N30 5G 2023 Edition modelinin görseli sızdırıldı

OnePlus Nord N30 5G 2023 Edition modelinin görseli sızdırıldı

OnePlus, yeni bir Nord serisi akıllı telefonu ABD pazarında yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kelam konusu aygıt, yakında duyurulacak olan Nord N30 5G 2023 Edition, lakin resmi duyurusundan evvel, tasarımı sızdırılan görsellerle ortaya çıktı.

OnePlus Nord N30 tasarımı Nord CE 3 Lite ile neredeyse birebir. Yakın vakitte, Çinli akıllı telefon üreticisine ilişkin yeni bir orta düzey aygıtın detaylarının Google Play listesinde görüldüğüne dair bir rapor yayınlanmıştı. Bu rapor, Nord N30 modelinin özelliklerini ortaya koyuyordu ve aygıtın Nord CE 3 Lite‘ın tekrar markalanmış bir versiyonu olabileceğini ima ediyordu. Lakin, özellikler neredeyse tıpkı olsa da, yeni OnePlus Nord N30 modeline birinci bakışımız, aygıtın sahiden yine isimlendirilmiş bir Nord CE 3 Lite olduğunu doğruluyor.

İnanç Can Çekmez: Oneplus Nord N30 5G 2023 Edition Modelinin Görseli Sızdırıldı 1

OnePlus Nord N30 5G 2023 Edition modelinin görseli sızdırıldı

Görsellere bakıldığında, Nord N30 2023 modelinin parlak Lime renginde geleceği görülebilir. Ayrıyeten, üçlü kamera kurulumunu barındıran çift dairesel modülleri de emsal formda tasarlanmıştır. 2023 Nord N30‘un özellikleri incelendiğinde, aygıt, Qualcomm Snapdragon 695 yonga setiyle donatılmış ve 8GB RAM ile eşleştirilmiştir. Art tarafta üçlü kamera suramı bulunuyor ve ana sensör 108 megapiksel kamera olarak belirtiliyor. Nord CE 3 Lite‘ın özelliklerine bakıldığında, bir de 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapiksel makro çekim özelliğine sahip olması bekleniyor.

Öte yandan, ön tarafta 16 megapiksel selfie kamerası bulunması mümkün. Başka dikkat çeken özellikler ortasında Android 13 işletim sistemi ve Full HD+ çözünürlüklü ekran yer alıyor. Bu şimdi doğrulanmamış bir rapor olduğundan, bu aygıtla ilgili daha fazla güncelleme için takipte kalmanız gerekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar