Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus, son atılımıyla güncelleme konusundaki muvaffakiyetini gösterdi

OnePlus, son atılımıyla güncelleme konusundaki muvaffakiyetini gösterdi

Akıllı telefon üreticisi OnePlus, Snapdragon 782G yonga seti, AMOLED ekran, 80W süratli şarj özelliği ve 50MP IMX 890 kamerası ile donatılmış olan yeni modeli Nord CE 3’ü Hindistan’da piyasaya sundu. Bununla birlikte OnePlus, Nord CE 5G modeline yönelik yeni bir yazılım güncellemesini duyurdu. Bu güncelleme, çeşitli yanılgı düzeltmeleri ve en aktüel Android güvenlik yamasını içeriyor.

Hindistan’daki kullanıcıları için yayınlanan yeni güncelleme OxygenOS 13 F.50 kod ismini taşıyor. Bu güncelleme, EM2101_11.F.50 yazılım sürümünü içeriyor ve Android güvenlik seviyesini Temmuz 2023 düzeyine yükseltiyor. Ayrıyeten, telefonun kilidini açıldığında ana ekranın donmasına neden olan bir yanılgı ve Fotoğraflar uygulamasının muhakkak durumlarda çökmesine sebep olan bir sorun da düzeltildi.

OnePlus, son atağıyla güncelleme konusundaki muvaffakiyetini gösterdi

Güncelleme, OnePlus Nord CE 5G’nin sistem güvenliğini artırmak için Temmuz 2023 Android güvenlik yamasını entegre ediyor. Telefonun kilidini açtıktan sonra ana ekranın takılmasına neden olan bir yanılgı düzeltildi. Fotoğraflar uygulamasının makul senaryolarda çökmesine neden olan bir kusur da bu güncelleme ile giderildi.

Güncelleme, Over-The-Air (OTA) olarak evreli bir formda dağıtılıyor. Birinci olarak OnePlus Nord CE 5G kullanıcılarının küçük bir kısmı bugün güncellemeyi alacak ve daha geniş kitleye önümüzdeki günlerde ulaştırılacak.

Bu yazılım güncellemesi OnePlus’ın, kullanıcılarının tecrübelerini daha güzel hale getirme konusundaki kararlılığını bir defa daha gösterdi. Şirket, kullanıcılarının memnuniyetini sağlama konusunda her vakit olduğu üzere, bu güncelleme ile de teknoloji dünyasındaki en son güvenlik standartlarına uygunluk sağlamaya devam ediyor. Bu nedenle, OnePlus Nord CE 5G kullanıcılarına, güncellemeyi en kısa müddette indirip yüklemelerini tavsiye ediyoruz.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar