Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaYazılımOpenAI'nin ChatGPT Enterprise hizmeti kurumsal konuşmaları şifreleyecek

OpenAI’nin ChatGPT Enterprise hizmeti kurumsal konuşmaları şifreleyecek

Ayrıca yeni plan, iş sohbetlerini (aktarma sırasında ve beklemede) şifreliyor ve SOC 2 ile uyumlu. OpenAI, Block, Canva, Carlyle, The Estée Lauder Companies, PwC ve Zapier üzere şirketlerin ChatGPT Enterprise’ı esasen test ettiğini söylüyor.

ChatGPT Enterprise, GPT-4’e (ChatGPT Pro’nun birebir modeli) iki kat daha süratli erişim sağlıyor lakin kullanım hudutları olmadan  ve artırılmış 32.000 jetonluk bağlamla, AI modelinin giriş / çıkış metnini dört katına kadar işlemesine imkan tanıyor.. İş odaklı plan birebir vakitte gelişmiş bilgi tahliline (önceden Kod Yorumlayıcı olarak adlandırılıyordu) sınırsız erişimi de içeriyor ve grupların çok büyük data alanlarını süratli bir formda tahlil etmesine imkan tanıyor.

OpenAI’nin ChatGPT Enterprise hizmeti kurumsal konuşmaları şifreleyecek

İşletme aboneliği, şirketlere çalışanların kullanımının toplu olarak yönetilmesine imkan tanıyan bir yönetici konsolu da sağlıyor. Buna, ortak iş akışlarını paylaşan gruplar için paylaşılan sohbet şablonları oluşturma yeteneği de dahil. Ayrıyeten kuruluşlara, özel sohbet robotları ve yapay zeka tarafından oluşturulan öbür özel metinler için kullanılabilecek OpenAI API’si için fiyatsız krediler de sunuyor. Ticari müşteriler ayrıyeten kuruluşlarındaki “kullanım öngörüleri” için bir tahlil panosuna da sahip olacak.

Bugünkü lansmanın büyük şirketlere odaklanmasıyla birlikte OpenAI, gelecekte küçük işletmelere yönelik bir sürümün de geleceğini söylüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar