Pazar, Temmuz 21, 2024
Ana SayfaMobilOppo Enco Air 2 New Sound Edition fiyatıyla şaşırtıyor

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition fiyatıyla şaşırtıyor

Oppo, Ocak 2022’de piyasaya sürdüğü gerçek kablosuz kulaklığının güncellenmiş bir sürümü olan Oppo Enco Air 2 New Sound Edition‘u tanıttı. Bu kulaklıklar, tanıtım teklifiyle başlangıçta 149 yuan (20$) fiyatla sunulurken, perakende satış fiyatı 179 yuan (25$) olarak belirlendi. Tıpkı vakitte, mevcut dizaynını koruyarak bir dizi güzelleştirme ile geldi.

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition, şeffaf jel kılıf tasarımı ve yarı iç kulak form faktörü ile dikkat çekiyor. Aygıtın toplam tartısı 40,2 gram olup, her bir kulaklık yaklaşık 3,7 gram tartısında. Kulaklıklar, “canlı düzey mekansal ses” de dahil olmak üzere geliştirilmiş ses kalitesi için 13,4 mm bileşik titanyum kaplı dinamik şoföre sahip. Ayrıyeten, AI dayanaklı arama gürültü azaltma özelliği sunar ve Viper Atmos için sertifikalıdır, bu da eşsiz popup temaları, ses efektleri ve mekansal ses adaptasyonu sağlar. Lakin bu kulaklıklar Etkin Gürültü İptali (ANC) özelliğine sahip değil.

Pil ömrü kelam konusu olduğunda, bu kulaklıklar tek şarjla 5,5 saat mühlet sunarken, şarj kutusuyla birlikte toplamda etkileyici bir halde 35 saate kadar pil ömrü vaat ediyor. Birebir vakitte IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahip olup, spor ve dış yer aktiviteleri için uygundur.

Oppo Enco Air 2 New Sound Edition fiyatıyla şaşırtıyor

Bu TWS kulaklıklar, Bluetooth 5.3 çipi ile donatılmıştır, bu da kutu açıldığında anında eşleşmeyi sağlar. Çeşitli popup temaları aracılığıyla özelleştirmeyi sunar ve ses asistanını üç defa tıklama ile aktifleştirme kolaylığı sağlar.

Eşleştirme ve özelleştirme için özel bir “Huanlu” uygulaması bulunmaktadır. Ayrıyeten, kulaklıklara çift tıklanarak fotoğraf çekme için uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Oppo Enco Air 2 New Sound Edition, Işıltılı Deniz Mavisi ve Bulut Beyazı olmak üzere iki şık renk seçeneği ile sunulmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar