Çarşamba, Temmuz 24, 2024
Ana SayfaMobilOnePlus Watch 2 için tarih netleşmeye başladı

OnePlus Watch 2 için tarih netleşmeye başladı

OnePlus, akıllı saat dalına 2021 Mart’ta, OnePlus Watch ile adım atmıştı. Bu saat, işlevsellik açısından daha çok bir fitness takip aygıtını andırıyordu. Lakin bu modelin üretimi kısa mühlet içerisinde sonlandırıldı. Şimdiyse, marka yeni bir model üzerinde çalışmalarını sürdürüyor üzere görünüyor.

X platformunda, Max Jambor tarafından paylaşılan datalara nazaran, OnePlus Watch 2’nin 2024’te kullanıcılara sunulması planlanıyor. Yeni modelin tasarımı, yuvarlak bir yapıya sahip olacak. Kaynaklar, bu modelin teknik kapasite ve performans bakımından evvelki modele nazaran çok daha gelişmiş olacağını tez ediyor.

OnePlus Watch 2 için tarih netleşmeye başladı

OnePlus Watch 2‘nin ne vakit tanıtılacağına dair kesin bir bilgi olmamakla birlikte, evvelki modelin tanıtım zamanlaması göz önüne alındığında, yeni modelin de emsal bir periyotta, yani önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde tanıtılma mümkünlüğü bulunuyor. Olağan ki bu süreçte rastgele bir resmi açıklama yapılmadığı için yalnızca bekleyip görmemiz gerekiyor.

Sonuç olarak, OnePlus’ın akıllı saat dalındaki adımlarını sürdürmeye devam edeceği anlaşılıyor. Bilhassa yeni modelin, teknik kapasite ve performans istikametinden evvelki modele nazaran daha güzel olacağının belirtilmesi, teknoloji severler için epey heyecan verici. Fakat her zamanki üzere, resmi açıklamalar gelene kadar bu tıp bilgilerin mutlaklık taşımadığını da unutmamak gerekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar