Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilPixel telefonlarda çok ısınma sorunu: Fabrika ayarlarına dönmek işe yaramıyor!

Pixel telefonlarda çok ısınma sorunu: Fabrika ayarlarına dönmek işe yaramıyor!

İnanç Can Çekmez: Pixel Telefonlarda Çok Isınma Sorunu: Fabrika Ayarlarına Dönmek Işe Yaramıyor! 1 Birtakım Pixel telefon kullanıcıları, süratli pil tüketimi ve çok ısınma sorunu ile karşı karşıya. Pixel 6, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modellerinde yaşanan meselesinin kaynağı olarak Google uygulaması gösteriliyor.

Pixel 6 Pro ve Pixel 6 kullanıcıları telefonu hiç kullanmadan pilin %20 azaldığını ve hiçbir şey yapmadan çok ısındığını söylüyor. Diğer bir Pixel 6a kullanıcısı, 6 saat ekran mühleti alıyorken 3 saate düştüğünü söylüyor. Lakin, sorun Pixel 6 serisiyle sonlu değil. Pixel 7 ve 7 Pro kullanıcıları da benzeri çok ve pil tüketimi sorunu bildiriyor.

Fabrika ayarlarına dönmek işe yaramıyor!

Google uygulamasının yakın vakitte aldığı güncelleme sonrasında bu sorunun ortaya çıktığı açık. Zira pil kullanımı ekranında pili en çok Google uygulamasının tükettiği açıkça görülüyor. Google uygulamasının eski bir sürümüne geri dönmek ve telefonun fabrika ayarlarına sıfırlanması da sorunu çözmüyor. Google dayanak takımının de sorunu çözemediği söyleniyor. Google’dan şimdi resmî bir açıklama gelmedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar