Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilRealme GT2 Explorer Master Lansman Tarihi Aşikâr Oldu

Realme GT2 Explorer Master Lansman Tarihi Aşikâr Oldu

Realme GT2 Explorer Master’ın bu ay tanıtılacağı daha önce şirket yetkilileri tarafından doğrulanmıştı. Şimdi ise Realme GT2 Explorer Master lansman tarihi olarak 12 Temmuz’a işaret edilmiş durumda. Telefonun şirketin bir sonraki amiral gemisi olması beklenirken Qualcomm’un en üst düzey platformu olan Snapdragon 8+ Gen 1 ile çalışacağı biliniyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Realme Gt2 Explorer Master Lansman Tarihi Aşikâr Oldu 1

Yeni Realme telefonu, yeni ayrılan Master serisinin bir parçası olacak. Bundan önce Master modelleri, X serisi telefonların yalnızca özelleştirilmiş sürümleri olarak karşımıza çıkıyordu. GT2 Explorer Master, Realme GT2 Pro’dan daha güçlü bir çipsete sahip olacak.

TENAA’da sızdırılan özelliklere göre ekran yalnızca 1080p çözünürlüğe sahip 6.7 inç AMOLED olacak. Şarjın ise 100W ve 150W olmak üzere iki değişkenli olacağı bildiriliyor. Diğer özellikler arasında iki adet 50 MP sensörlü üçlü kamera, 12 GB’a kadar RAM ve 512 GB depolama alanı yer alıyor.

Kaynak:  Technopat

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar