Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilRedmi 13 serisine ait çok kıymetli bilgiler gelmeye devam ediyor

Redmi 13 serisine ait çok kıymetli bilgiler gelmeye devam ediyor

Dünyada epey tanınan olan Redmi Note serisinin son üyesi yakında tanıtılacak. Redmi markası, bu ayın başlarında yeni jenerasyon Redmi Note’un yakında tanıtılacağını doğruladı. Kısa bir müddet evvel lansmanın bu hafta yapılacağı duyuruldu.

Lansman tarihi dışında Redmi, yeni telefonlarının özelliklerini de paylaşmaya başladı. Redmi’nin resmi paylaşımlarının yanı sıra bu aygıtlar hakkında duyumcular ve sertifikasyon bilgileri üzere kaynaklardan da bilgiler ediniliyor.

Redmi Note 13 serisi, 21 Eylül’de Çin’de tanıtılacak. Aktiflik, GMT+8 saat dilimine nazaran 7 PM’de başlayacak. Redmi resmi olarak üç aygıtı doğruladı: Redmi Note 13 Pro, Redmi Note 13 Pro Plus ve Redmi Note 13 Yibo Edition. Fakat standart Redmi Note 13’ün de tanıtılmasını bekliyoruz, lakin bu bahisteki bilgiler şu an için sonlu. İlgilenenler için aktiflik, Weibo ve öteki tanınan Çin video platformlarında canlı olarak yayınlanacak.

Redmi 13 serisine ait çok değerli bilgiler gelmeye devam ediyor

Redmi Note 13 serisi, Redmi Note 12 serisinden farklı bir dizaynla gelecek. Yeni tasarım, evvelki kuşak ile büsbütün birebir olmayacak lakin benzerlikler barındıracak. Redmi Note 13 Pro, cam art yüzü ve düz çerçeve ile gelmeye devam edecek. Fakat kamera modülleri, Xiaomi 13 serisinden esinlenerek oluşturulacak.

Redmi Note 13 Pro Plus’ın kamera pozisyonu, Redmi Note 12 Turbo‘ya benzeyecek. Lakin bu modelde kavisli bir ekran ve yapay deri bir art yüz bulunacak. Redmi Note 13 Yibo’nun ise renk ve desen konusunda birtakım farklılıklarla bu modele dayalı olması bekleniyor. Redmi Note 13’ün tasarımı hakkında maalesef şu anda rastgele bir bilgi bulunmuyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar