Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobilRedmi 13C'nin yüksek çözünürlüklü render manzarası sızdırıldı

Redmi 13C’nin yüksek çözünürlüklü render manzarası sızdırıldı

Redmi, Çin’de bu ay piyasaya sürdüğü Note 13 serisine ek olarak, yakın vakitte bütçe dostu bir akıllı telefon olan Redmi 13C‘yi de piyasaya sürecek üzere görünüyor. Bu telefon, geçen yılın Redmi 12C modelinin halefi olarak karşımıza çıkacak ve tasarım ile kamera özelliklerinde yenilikler getireceği belirtiliyor.

Yeni Redmi 13C modelinin yüksek çözünürlüklü görselleri MySmartPrice tarafından paylaşıldı. Aygıtın art yüzü, Note 13 serisi modellere hayli benziyor. Kareye benzeyen bir kamera modülünde üçlü kamera konseyimi dikkat çekiyor. Kamera modülünde yer alan yazıdan, ana kameranın 50MP olduğu anlaşılıyor. Ayrıyeten aygıtın sağ tarafında güç düğmesi ve ses tuşlarının yer aldığını görüyoruz.

İnanç Can Çekmez: Redmi 13C'Nin Yüksek Çözünürlüklü Render Manzarası Sızdırıldı 1

Redmi 13C’nin yüksek çözünürlüklü render manzarası sızdırıldı

Cihazın ön yüzüne baktığımızda, kalın çerçeveler ve U formundaki çentik bütçe dostu bir telefon olduğunu açıkça gösteriyor. Lakin olumlu bir istikamet olarak, günümüzde nadiren gördüğümüz 3,5 mm kulaklık girişinin bu aygıtta mevcut olduğunu belirtmek gerekir. Aygıt ayrıyeten bir hoparlör ızgarası, şarj portu ve bir mikrofona da sahip. Paylaşılan görsellere nazaran, Redmi 13C’nin Açık Yeşil, Siyah ve Mavi renk seçenekleriyle sunulacağını söyleyebiliriz.

Redmi 12C‘nin geçen yıl Aralık ayında tanıtıldığını göz önünde bulundurarak, 13C modelinin de emsal bir vakit diliminde tanıtılması beklenebilir. Aygıt hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar