Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilRedmi, K70 serisinde herkesi şaşırtabilir!

Redmi, K70 serisinde herkesi şaşırtabilir!

Çin’de bu yılın ilerleyen vakitlerinde tanıtılması beklenen Redmi K70 serisi, üç model içereceği söylentileriyle geliyor: Redmi K70, K70 Pro ve K70e. Lakin görünüşe nazaran, bu modellerin hepsinin eksik bir şarjla ilgili özelliği olacak.

En son sızıntı, ünlü sızıntıcı Digital Chat Station‘dan geldi ve bilgiyi Weibo’da paylaştı. Görünüşe nazaran, yaklaşan Redmi K70 serisi kablosuz şarj dayanağı sunmayacak. Daha evvel marka, Redmi K60 Pro’yu 30W kablosuz süratli şarj dayanağı ile piyasaya sürmüştü, lakin K60 bu özelliği atlamıştı.

Redmi, K70 serisinde herkesi şaşırtabilir!

Redmi K70 serisi için neden bu türlü bir özelliği kaldırma kararı aldıkları net değil. Fakat bu hala doğrulanmamış bir rapor olduğundan, şu an için bu haberi temkinli bir biçimde karşılamak en yeterlisi. Redmi K70 ve K70 Pro’nun prototip üniteleri yakın vakitte sızdırıldı ve aygıtların dar çerçeveli, düz bir ekranla ve 2K çözünürlükle geleceğini ortaya koydu. Değişik bir halde, her iki model de metal bir çerçeve ve art cam panelin dokusunda öbür güzelleştirmelerle birlikte gelecek.

Son raporlarda, Redmi K70 Pro‘nun kamera özelliklerinden kimileri ortaya çıktı. Aygıt tez edilen 50 megapiksel ana kamera ile bir telefoto lens içerecek ve 3.2x optik zoom sunacak. Seri, Android 14 tabanlı MIUI 14 özel arayüzü ile piyasaya sürülecek ve muhtemelen MIUI 15’e yükseltilecektir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar