Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilRedmi Note 12 kullanıcılarına bir güzel bir de berbat haber

Redmi Note 12 kullanıcılarına bir güzel bir de berbat haber

Redmi Note 12 Pro telefonları hala Android 12 kullanıyor MIUI India’nın resmi Twitter hesabı, Redmi Note 12 Pro ve Note 12 Pro+ için MIUI 14 güncellemesinin Hindistan’da artık mevcut olduğunu duyurdu. Bu hoş haber olarak duyulsa da, güncelleme hala Android 12 tabanlıdır, bu da kullanıcıların Android 13 ile sunulan birçok yeni özelliğe erişemeyecekleri manasına gelir. Bu özellikler ortasında daha uygun duvar kağıdı teması, geliştirilmiş kapalılık ve geliştirilmiş erişilebilirlik bulunur.

Redmi Note 12 Pro MIUI 14 Görsel Kredi: @TechGen18 Redmi’nin neden en son aygıtları için bile Android 13 kullanan daha eski modelleri üzere Android 12 tabanlı bir güncelleme yayınladığını anlayamıyoruz. Bu, en son aygıtları satın alanların birkaç yıl boyunca en son Android sürümüne erişmeyi beklemeleri nedeniyle tüketici hassaslığını olumsuz etkileyebilir.

Redmi Note 12 kullanıcılarına bir güzel bir de berbat haber

Her neyse, güncelleme yeniden de birkaç yeni özellik ve yükseltme getiriyor. Redmi Note 12 Pro kullanıcıları, üstün simgelerle yeni bir kullanıcı arayüzü görecek ve ana ekrana evcil hayvan widget’ı ekleme seçeneği sunulacak. Sistem performansını ve batarya ömrünü de güzelleştirdiği tez ediliyor.

Twitter’da birçok kullanıcı, aygıtlarını güncelledikten sonra ısınma problemleri yaşadığını bildirdi, lakin bu güncelleme sürecinden kaynaklanan sistem çok yüklenmesinden kaynaklanıyor olabilir. Birkaç gün sonra telefon olağan olarak çalışmalıdır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar