Pazar, Mayıs 26, 2024
Ana SayfaMobilRedmi'den Note 13 Pro için görülmemiş kampanya

Redmi’den Note 13 Pro için görülmemiş kampanya

Redmi, Redmi Note 13 Pro ve Redmi Note 13 Pro Plus modellerinin erken satın alacaklar için özel bir teklifle geleceğini duyurdu. Bu özel teklif kapsamında, kullanıcılar telefonlarının ekranını fizikî bir hasar durumunda birinci yıl boyunca fiyatsız olarak değiştirebilecekler. Bu bilhassa aygıtın dayanıklılığını vurgulamak için sunuluyor.

Ekran değiştirme teklifinin dışında, Redmi bu iki model için özel bir ön sipariş kampanyası da başlattı. İlgilenen kullanıcılar, yalnızca 1¥ karşılığında bu aygıtları evvelce sipariş edebilirler. Ek olarak, ön sipariş veren müşterilere 188¥ pahasında ikram paketi de sunuluyor. Bu paket içerisinde Xiaomi markalı kablolu kulaklık, Xiaomi sırt çantası ve Mijia markalı elektrikli diş fırçası bulunuyor.

Redmi’den Note 13 Pro için görülmemiş kampanya

Özellikle Redmi Note 13 Pro Plus modelinin ekran dayanıklılığına dikkat çekmek için Gorilla Glass Victus muhafazası ile donatıldığı ve IP68 sertifikasına sahip olduğu belirtiliyor. Bu sertifika, aygıtın toza ve suya karşı sağlam olduğunu gösteriyor.

Ancak bu teklifin geçerli olabilmesi için, kullanıcıların aygıtı birinci satış periyodunda satın almaları gerekiyor. Bu devir 6 Ekim saat 12:00’ye kadar devam ediyor. Bu tarihten sonraki satın almalar için bu özel ekran değişim teklifi geçerli olmayacak.

Özetle, Redmi’nin yeni kuşak telefonları için sunduğu bu özel teklifler ve özellikler, aygıtın dayanıklılığına olan inancını ve kullanıcılara sunduğu ekstra avantajları gösteriyor. Kullanıcılar, bu teklifleri kıymetlendirerek yeni bir telefon almayı düşünüyorlarsa, Redmi’nin bu modellerini göz önünde bulundurabilirler. Fakat unutulmamalıdır ki, bu teklifler hudutlu bir müddet için geçerli.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar