Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilResident Evil 4'ün iPhone Sürümünün Türkiye Fiyatı Belli Oldu: PlayStation'da da PC'de...

Resident Evil 4’ün iPhone Sürümünün Türkiye Fiyatı Belli Oldu: PlayStation’da da PC’de de Daha Ucuz!

Video oyun dünyasının sevilen isimlerinden Capcom, bir süredir ikonik video oyunu serisi Resident Evil 4 ile gündemde. Zira şirket, bu oyunun iOS sürümü ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor ve iPhone sahipleri, yıl sonuna doğru bu oyunla tanışma imkânı yakalayacaklar. Gelen son haberler ise pek iç açıcı değil. Zira mobil oyun tutkunları, bir mobil oyun için küçük çaplı bir servet ödemek zorunda kalacaklar gibi görünüyor.

Resident Evil 4’ün iOS sürümü, aslında kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Ancak bu ücretsiz sürüm, bir demo versiyon gibi olacak. Oyunun tam sürümüne ulaşmak isteyenlerin, uygulama içi satın alım yöntemi ile ödeme yapması gerekecek. İşte bugün, mobil oyun tutkunlarının en çok merak ettiği o sorunun cevabı belli oldu. App Store’daki listeleme, Resident Evil 4’ün iOS sürümünün fiyatını ortaya çıkarttı.

Resident Evil 4’ün iOS sürümü, PC ve konsoldan pahalı olacak…

Ulaş Utku Bozdoğan: Resident Evil 4'Ün Iphone Sürümünün Türkiye Fiyatı Belli Oldu: Playstation'Da Da Pc'De De Daha Ucuz! 1

Mobil oyunlar için yapılacak ödemelere karşı nasıl bir görüş içerisinde olduğunuzu bilmiyoruz ancak App Store’daki fiyatlar akıl alır gibi değil. Zira iPhone’dan Resident Evil 4 oynamak isteyen bir oyunsever, PC ve konsol sürümden daha fazla ödeme yapmak zorunda kalacak.

Resident Evil 4 App Store fiyatları:

Paket Fiyat
Resident Evil 4 (full sürüm) 1.249,99 TL
Extra DLC Pack 359,00 TL
Weapon Upgrade Ticket 1 179,00 TL
Weapon Upgrade Ticket 2 (3 farklı opsiyon mevcut) 125,00 TL
Weapon Upgrade Ticket 3 (4 farklı opsiyon mevcut) 54,99 TL

Resident Evil 4 diğer platformlardaki fiyatları şöyle:

Versiyon Fiyat
Steam (Standard Edition) 887,29 TL
Steam (Deluxe Edition) 1.070,50 TL
PlayStation Store (Standard Edition) 911,43 TL
PlayStation Store (Deluxe Edition) 1.177,38 TL
Xbox Mağaza (Standard Edition) 848,99 TL
Xbox Mağaza (Deluxe Edition) 1.049,00 TL

Resident Evil 4 App Store listeleme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar