Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobilSamsung, anime hayranlarına özel sürüm Galaxy Z Flip 3'ü duyurdu

Samsung, anime hayranlarına özel sürüm Galaxy Z Flip 3’ü duyurdu

Samsung, yakında Güney Kore’de piyasaya sürülecek olan özel bir baskı Galaxy Z Flip 3′ü duyurdu. Özel sürüm cihaz, popüler Anime “Pokemon” temalı olacak ve bu nedenle Galaxy Z Flip 3 Pokemon Sürümü olarak adlandırılacak.

Şirket, etkinliğin kendi web sitesine özel olacağını ve Galaxy Z Flip 3 Pokemon Edition cihazlarının Samsung deneyim mağazalarında satışa sunulmayacağını duyurdu.

Samsung, anime hayranlarına özel sürüm Galaxy Z Flip 3’ü duyurdu

Şinasi Kaya: Samsung, Anime Hayranlarına Özel Sürüm Galaxy Z Flip 3'Ü Duyurdu 1

Web sitesindeki listeye bakıldığında Galaxy Z Flip3 Pokemon Edition, büyük bir ambalaj kutusuyla gelecek gibi görünüyor. Cihaz dışında şirket, kutunun içine Pikachu şeffaf kapak seti, Pokedex temalı Kese, Pikachu anahtarlık ve Poke Ball şeklindeki stand gibi birçok özel Pokemon temalı şey ekliyor. Ayrıca Samsung, Pikachu, Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Snorlax ve Mew kartları dahil olmak üzere paketle özel Pokemon kartları sunmayı hedefliyor.

Pikachu Şeffaf Kılıf özelleştirilebilecek. Telefon ayrıca Pokemon ile ilgili bazı benzersiz temalar, zil sesleri ve duvar kağıtları ile gelebilir. Telefon hakkında daha fazla bilgi bu hafta içinde sunulacak.

Cihaz, Samsung’un Kore web sitesi üzerinden 5 gün içinde satışa çıkacak. Şimdiye kadar şirket, bu özel sürüm Galaxy Z Flip 3’ün fiyat etiketini ve bu özel etkinlik için satışa sunulacak cihaz sayısını açıklamadı.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar