Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaMobilSamsung, Galaxy A54 modeli için beklenen güncellemesini getiriyor

Samsung, Galaxy A54 modeli için beklenen güncellemesini getiriyor

Samsung, One UI 6 beta programında sürat kazandı. Amiral gemisi olan Galaxy S23 serisi, geçen ay One UI 6 beta 2 güncellemesini almıştı ve beta 3 hakkında söylentiler dolaşıyor. Artık Samsung, bu programa Galaxy A54’ü de ekleyerek dikkatini A serisine çeviriyor.

Samsung Galaxy A54 kullanıcıları artık One UI 6 beta sürümünü resmi sürüm çıkmadan evvel deneyimleme talihine sahip. Bu programa katılmak isteyen kullanıcılar, Galaxy A54 aygıtlarındaki Samsung Members uygulaması üzerinden müracaatta bulunabilir. Müracaatları kabul edildiğinde, “Ayarlar” menüsüne giderek One UI 6.0 beta güncellemesini yükleyebilirler.

Samsung, Galaxy A54 modeli için beklenen güncellemesini getiriyor

Şu an için One UI 6.0 beta güncellemesi yalnızca Güney Kore’de erişilebilir durumda. Lakin yakın gelecekte başka pazarlara da sunulması bekleniyor. Beta bir sürüm olduğundan, kullanıcılar kimi kusurlarla karşılaşabilirler. Bu nedenle günlük kullanılan aygıta bu beta güncellemesini yüklemek önerilmez. Yükleme yapmayı düşünen kullanıcıların var olan datalarını yedeklemeleri epeyce değerlidir.

One UI 6.0 Beta güncellemesi, çeşitli değişikliklerle geliyor. Samsung Sıhhat uygulaması büyük oranda geliştirildi. One UI Watch 5.0 trendine uygun olarak, uygulamanın ana ekranı baştan tasarlandı. Artık kullanıcılar su bardak ayarlarını kişiselleştirebiliyor. Güncelleme, S Pen, Tamir Modu, Netflix, Çoklu Pencere ve Müzik Paylaşımı üzere çeşitli uygulama ve özellikler için de düzeltmeler içeriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar