Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S23 FE Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Samsung Galaxy S23 FE Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Geçtiğimiz ay Samsung Galaxy S23 FE modelinin 50 megapiksellik bir ana kamera ile gelebileceğini duymuştuk. Artık ise telefonun tanıtım tarihi hakkında birtakım sızıntılar yapıldı. GalaxyClub‘a nazaran telefon 2023 sonu yahut 2024’ün ilerleyen aylarında tanıtılacak.

Telefonun söylentilere mevzu olan özellikleri ortasında Exynos 2200 SoC yonga seti öne çıkıyor. Bu yongaya 6/8 GB RAM ve 128/256GB depolama seçenekleri eşlik ediyor. Yazılım tarafındaysa Android 13 tabanlı bir One UI 5.1 kullanılacak.

Tüm bu donanıma 25W süratli şarj dayanaklı 4500 mAh bir batarya güç verecek. Ayrıyeten telefonun “SM-S711x” model numarasıyla adlandırılacağını belirtelim. İlerleyen günlerde telefon hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız üzere duruyor. Pekala siz Samsung Galaxy S23 FE hakkında ne düşünüyorsunuz?

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar