Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition yeni bölgelere açılıyor

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition yeni bölgelere açılıyor

Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketini Vietnam’da piyasaya sundu. Bu özel paket, Galaxy S23 Ultra telefon, Galaxy Watch 5 ve 15W Kablosuz Şarj Cihazı’nı bir ortada sunuyor. Lakin belirtmek gerekir ki paket özel yahut eşsiz renk kombinasyonları sunmuyor, bir promosyon teklifi olarak mevcut.

Galaxy S23 Ultra, paketin merkezinde yer alıyor ve Phantom Black renkte. Galaxy Watch 5 ise Sapphire Blue bir bitişe sahip. Lakin, akıllı saat, LTE olmadan Bluetooth varyantı. 15W Kablosuz Şarj Cihazı ise siyah renkte. Paketteki telefon, akıllı saat ve kablosuz şarj aygıtı eşsiz teklifler değil, daha uygun bir fiyatla sunuluyor. Paketin Vietnam’daki perakende fiyatı VND 31.990.000 ($1.363) olmasına karşın, üç aygıtın farklı başka toplam maliyeti VND 41.130.000 ($1.753) olarak hesaplanıyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition yeni bölgelere açılıyor

Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketi, 31 Mayıs‘a kadar Vietnam’da satışa sunulacak. Lakin, bu paket yalnızca Vietnam’daki Shopee mağazalarında mevcut. Başka pazarlarda şimdi Limited Edition teklifleri sunulmuyor, lakin gelecekte daha fazlasının geleceği düşünülüyor. Fakat, resmi bir Samsung duyurusu şimdi yapılmadı.

Galaxy S23 Ultra, mümkün olduğunca üst seviye bir aygıt ve amiral gemisi telefon, birçok ileri teknoloji ve fonksiyonelliği bir ortaya getiriyor. Galaxy S23‘ün harika ekranı, modelin değerli konuşma noktalarından biri. Samsung Galaxy Watch 5, daha uzun pil ömrü ve kusursuz sağlık/fitness özellikleri sunuyor. Ayrıyeten, paketteki modeller, bu yılın ilerleyen periyotlarında One UI 6.0 ve One UI 5 Watch üzere yazılım güncellemelerini alacaklar.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar