Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S24 Ultra yüksek çözünürlüklü görsellerle ortaya çıktı

Samsung Galaxy S24 Ultra yüksek çözünürlüklü görsellerle ortaya çıktı

Bugün erken saatlerde, Samsung Galaxy S24 serisi akıllı telefonlarına ilişkin sızdırılmış render görselleri, aygıtın renk seçeneklerini ortaya çıkardı. Ayrıyeten, S24 Ultra modeline ilişkin basın renderları da sızdırılarak, S24 serisinin en üst seviye modeline dair net bir görünüm sunuldu. Yeni sızdırılan renderlar, bu ayın başlarında ortaya çıkanlarla uyumlu.

Samsung Galaxy S24 Ultra’nın basın renderları, dört farklı renk seçeneğinde görülüyor. Bunlar Siyah, Sarı, Menekşe ve Gri renkler. Görseller, Siyah ve Sarı modellerle eşleştirilen Siyah ve Menekşe ile Gri modeller için Gri tonlarındaki S-Pen’i de gösteriyor. Renk varyasyonlarının tam isimleri, lansman etkinliğinde açıklanacak. Sarı ve Menekşe renk seçenekleri, daha evvel de işaret edildiği üzere, beğenilen bir değişiklik sunuyor.

Samsung Galaxy S24 Ultra yüksek çözünürlüklü görsellerle ortaya çıktı

S-Pen yuvası, telefonun yuvasından biraz dışarı çıkıntı yapıyor. Ayrıyeten, S24 Ultra’nın yan çerçevesi biraz kavisli görünüyor. Büsbütün düz olmadığı, S24 ve S24 Plus modellerinden farklı. Telefonun ön tarafında, akıllı telefonun tüm kenarlarında en dar çerçeveyi oluşturan azaltılmış çerçeveler bulunuyor. Galaxy S24 Ultra’nın titanyum bir çerçeve ile donatılacağı bildiriliyor.

Basın renderlarında belirtilen renklerin yanı sıra, Samsung’un Galaxy S24 Ultra’yı çevrimiçi özel renk seçenekleriyle de sunması bekleniyor. Galaxy S24 serisinin tüm özellikleri yakın vakitte sızdırıldı. Ayrıyeten, sızdırılan Galaxy Unpacked lansman aktifliği afişi de, yeni kuşak Galaxy amiral gemilerinin 18 Ocak’ta tanıtılacağını öne sürüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar